Tajemství dobré chuti odhaleno!

Ty můj vytoužený okamžiku…

Jsem protřelým gurmánem; to se ví – vždycky po jídle si ubrouskem důkladně protřu ústa. Nebojím se nových chutí a nových gurmánských zážitků, důkazem toho ostatně může být ono masové rizoto, které jsem si před chvilkou objednal k obědu (ačkoliv někteří z vás by jistě byli schopni napsat obědnal k objedu), a o němž stále nevím, jestli mi chutnalo nebo ne, protože dominujícím adjektivem v jeho popisu by byl výraz neobvyklé.

Přitom nejsem jedlík rozmazlený, jím vlastně všechno. Jedinou výjimku tvoří játra. A koprovka. A ledvinky. A rajčata. A pličky. A tlusté maso. Zkrátka – jím skoro všechno, jsem nenáročný a vděčný. Ideální do klidné, bohaté rodiny, jak by možná řekl Zdeněk Srstka, kdyby se mě pokoušel umístit k novým majitelům.

Na druhé straně, jakkoliv jsem nenáročným strávníkem, jsem velmi vybíravým pijníkem, což je staročeské slovo, které dnes zní divně – dá se ovšem zaobalit do tvrzení, že piju jen opravdu lahodné nápoje vybraných značek.

Už mnohokrát jsem vám tady více či méně obšírně vyprávěl o svém nejmilejším podniku na maloměstě; o místě, kam už od roku 1997 chodím pomlaskávat nad dobře uleželými Krušovicemi, které tam chutnají jako nikde jinde.

Dlouho jsem si myslel, že onu jinakost chuti si pouze vsugerovávám z lásky k danému místu, ale včera se ukázalo, že tomu tak není. V pozdních nočních hodinách jsem brouzdal hlubinami internetu a nestydatých fotomodelek, když se to stalo. Našel jsem Zjevení Pravdy, a mocně to na mě zapůsobilo.

Pro některé z vás to zřejmě bude stará věc, ale já to krátké video sledoval jako u vytržení. Tak proto chutnají Krušovice u nás Na Růžku tak skvěle, tak živě, tak vířivě – dostává se jim totiž výjimečné péče!

Silné povahy nechť se zhluboka nadechnou a kliknou sem .

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Tajemství dobré chuti odhaleno!

  1. jezis ja cekal nejake krasavice cachtajici se v pive a oni si tam jen dva zevlaci ulehcuji praci…:)

  2. jamon: sláva, tys ožil, už jsem tu od tebe neměl komentář asi šest let:-))

  3. lobo: citi se byt taky velice vybiravym pyjnikem..
    jamon: kruuusovice !
    F:stale cekam,stale cekam..

  4. sklar: dneska jsem ti zas neco poslala. jestli to nedojde ani z teto adresy, tak na dalsi pokusy rezignuji a beru to jako znameni, ze ti nemam radeji vubec psat…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>