Hlasy v mé hlavě

Jsou tam a nechtějí ztichnout:-)
Určitě je to pro každého známá věc. Zaslechnete letmý útržek nějakého songu, ten se vám nesmazatelně vypálí do mysli, a nezbavíte se ho do té doby, než jeho místo nahradí song jiný.

Většina českých bloggerů si v současnosti tak trochu ujíždí na O-zone. Ne tak já, i když jsem byl jedním ze svých čtenářů označen za bloggera mainstreamového. Už od soboty mi totiž v hlavě nepřetržitě duní následující slova:

Nevaříš, neuklízíš
nežehlíš, nepereš,
a když jseš se mnou doma
tak mě vždycky nasereš!

Jen bych případné vtipálky rád ihned upozornil, že tato píseň nemá sebemenší souvislost s mým vztahem k Té Neznámé, protože ona všechny činnosti negované v prvních dvou verších provádí často. Na rozdíl ode mě:-) Takže velmi teoreticky by si ji možná mohla prozpěvovat ona, ale k tomu snad nesáhne.

Samozřejmě, že bych tu po vzoru gotchy mohl vyhlásit soutěž Poznejte interpreta, ale protože nechci kopírovat jím vymyšlený zábavní formát, a taky protože by to byla otázka trapně jednoduchá, řešení vám vyzradím. Pochopitelně jde o kdysi legendární E!E. Dvě z jejich cédéček byla vhodně zvolenou hudební kulisou pivního sedánku u Jamona, a tam je šance k vetření se do hlav všech přítomných značná.

Alespoň že už je skoro pryč Superstar od Jamelie. Dříve jsem si ji v duchu vyzpěvoval velmi neustále, ale s příchodem éček pomalu vyklízí pozice. Nicméně stále na tom nejsem tak špatně jako můj komiksový jmenovec Lobo. Ten, jestli se nepleteu, si nechal do hlavy voperovat miniaturní rádio, které v nekonečné smyčce hraje deathmetalový song Zabil jsem svojí mámu, zabil jsem svýho tátu, zabil jsem všechny!!!! Nebo něco hodně podobného.

A teď mě omluvte. Jdu si pracovní úsilí zpestřit poslechem nedávno zakoupeného cedesa Visáčů. A třeba éra éček skončí velmi brzy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Hlasy v mé hlavě

  1. nenene. zatím stále éčka rulez, i když je to gramaticky nesprávně:-)

  2. akkon: však mně to nijak nevadí, naopak, byl jsem potěšen!

  3. no tak už táááhni a vrať se třeba ke strejdovi
    no tak už táááhni, táhni někam pryč…!!

  4. tommaser: vida, pán je znalec! zkus to zapět svojí lásce…

  5. mám pocit, že se ta konverzace maličko motá v kruhu:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>