Krátká vsuvka

O něčem jiném

Alpské povídání bude dokončeno jindy než dnes, to mohu slíbit. Padají ze mne totiž kusy kůže a nějak mě tím pádem opouští alpská nálada. Včera jsem navíc v jednom relativně sympatickém, ale na můj vkus nehorázně zakouřeném koktejlovém báru na Královských Vinohradech řekl:

Platím tři Tequila Sunrise, dvě Season Mojita, jeden Planters Punch, jednu Lynchburg Lemonade a jeden Mint Julep. A jednu bagetu. A měl jsem radost, jak jsem si to všechno dokázala zapamatovat, protože v Kimově hře jsem vždycky dosahoval výsledků spíše nevalných. A servírka se podívala na účet a řekla: Jo. Takže vlastně všechno.

V důsledku toho mi dnes ráno bylo trochu divně, ale jen asi dvě vteřiny. Pak se rozpoutal pracovní kolotoč, spočívající především v konzumování italských šunek, a já se zázrakem vyléčil.

Ovšem před chvílí jsem doma měl pocit, že mě něco svědí na zádech, a když jsem na dané místo opičím chvatem sáhl, zjistil jsem, že je na mně nalepená samolepka. Pod tričkem. Jednoduchá bílá samolepka s červenou šipkou. A to si vysvětlit nedovedu, tak vám raději popřeji co nejpřijatelnější víkend…

Konec krátké vsuvky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 thoughts on “Krátká vsuvka

  1. F.?Na chvilku jsem doufal, že se nabourala do blogu a uvedla svůj zápisek :)
    „jsem si to všechno dokázala zapamatovat“
    Zbytek textu mě bohužel z genderového zmatku vyvedl, no nic ;)

  2. Kiw: nene, to jak jsem rychle datloval…všem zmateným se omlouvám, ale přepisovat to už nebudu:-)

  3. Pravdou ovšem je, že nabourat se do loblogu není nic těžkého. Využívám toho však opravdu ale opravdu zřídkakdy…

  4. lobo:ja myslim,ze f si oznacila prikazany smer jizdy…

  5. sklář: na taková místa by se ale nikdy neměla dostat:-))

  6. nešels na to chytřemy chytří víme..že kapřík ve správnou chvíli.. udělá divy :O)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>