Výškovky, sperma, vlkodlaci

Od toho jsem tak nějak tady, že

Sami asi máte ve svém okolí několik morálních a intelektuálních autorit, k nimž se uchylujete se žádostí o radu, laskavé slovo nebo povzbuzení v okamžicích, které by souhrnně šly popsat jako méně veselé. Může to být maminka, pan farář, váš oddílový vedoucí nebo kdokoliv, kdo umí chodit švihlou chůzí.

Nu, a já si už začínám zvykat na to, že pro mnohé lidi jsem takovouto autoritou já. Ostatně, podívám-li se kolem sebe, kdo jiný? A tak se na mě den co den obracejí známí i neznámí lidé s dotazy, které kvalitativně oscilují mezi neobvyklými a naprosto zhůvěřilými.

Tak například onehdá. Pípl mi telefon, a smska vyťukaná palcem kamarádky Petzky kromě jiného pravila: Nevíš, jak se správně jmenujou takový ty vodorovný křidýlka na konci letadla? Potřásl jsem hlavou nad tak elementární neznalostí, i F. podotkla, že Petzka mohla ušetřit sedm znaků vynecháním slůvka nevíš a Petzce jsem kýženou informaci poskytl.

Nebo jindy. Přišel mi vzkaz od čtenářky, kterou osobně neznám, a možná je to tak dobře. Cituji doslova: Chodila jsem s klukem nebo chodim, ale to je jedno prostě poznali jsme se na táboře a blíž jsme se i zblížili a já mu kouřila a chci se zeptat když jsem jeho sperma spolkla můžu z toho taky otěhotnět? Předem děkuji za odpověď. Následovalo ještě jméno a e-mail oné dívky, ale jistě pochopíte, že si obé nechám pro soukromou potřebu a následně předám kamarádu-sklářovi, aby se seznámil. Přiznávám ještě, že dívce jsem neodpověděl, ne z neznalosti dané problematiky, ale spíše z nevíry, že si někdo název mé rubriky Intimní vzkazy dokáže vyložit i takto.

Anebo dnes v práci. Zrovna jsem šéfovi koukal přes rameno a radil s GTA San Andreas, když mi zavolal bratr Jenda, který toho času už poněkolikáté buduje od nuly svou postavu v jedné velké onlinovce. Prosim tě. Lineage. Ta mise s Démonama zrcadel. Orka jsem zabil, žábu jsem zabil, ale kdo je ten třetí? A kde je? tázal se zoufale. A já si sice nepamatuji, co jsem měl včera k obědu a jak se jmenuje polovina mých spolupracovníků, ale poslat Jendu lovit vlkodlaka na písečnou pláž dokážu kdykoliv.

Ale u všech svých bližních nevyvolávám jen slzy bezmezného vděku. Když jsem se dnes vracel z práce, na schodech v našem domě jsem nalezl mladíka a mladici, uprostřed různého smetí a zjevně pod vlivem látek, které by jim chemikářka neschválila. Nezlobte se, pane, my sice fetujeme, to jo, ale bordel po nás nezůstane, hovořil rozvážně mladík a díval se skrze mne; mladice mlčela.

Do pěti minut to tu ukliďte a vypadněte, neakceptoval jsem jeho slib. Jsem velký, mluvil jsem temným hlasem, měl jsem na sobě květovanou košili a v ruce zlověstně vyhlížející právě zakoupenou polní lopatku (neptejte se, na co ji mám); vyhlížel jsem tedy jako Nick Slaughter s polní lopatkou, a to zapůsobilo. Za pět minut jsem šel schody zkontrolovat, a nikde ani papírek, o smažkách nemluvě.

Někdy si připadám jako Don Corleone.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

23 thoughts on “Výškovky, sperma, vlkodlaci

 1. Kámo, ta byla přísná! Hned mě napadlo, co se do toho sere! Chudáci spořádaný smažky …

 2. A to počkej, až budeš vdávat dceru!Don Vito Corleone (cituji tak přesně, jak mi paměť dovoluje): Every man has but one true destiny. Takže to máš jasný. Evidentně Lobova odpovědna je kosmickou nutností….

 3. Janice Palice: cituješ přesně, to je chvályhodné! a vdávání dcery v nejbližších víkendech nechystám…
  Quanti: možná až příliš pěkné…

 4. don lobo je borec! :) proste jsi tem fetakum udelal nabidku, ktera se neodmita:) i kdyby te zradili pratele, my ctenari ti budeme verni az do tve smrti!

 5. lobo:zbytecna namaha.jeji e-mail mam.a sperma polykala jenom proto,ze jsem ji drzel surove za usi…

 6. lobo:Měls je skopat,uříznout všechny údy,rozčtvrtit torzo a všechno to hodit pod tramvaj!!!
  Tohle se mi stát,to bych vraždil.

 7. sklář:sperma polikala jo?Myslíš to tvoje…kap…kap…ka….p…k…eh…už nemůžu…:-)

 8. ex0rcist: show respect, to dokážu ocenit:-))
  sklář: ale vždyť tě má tak ráda…
  Jenda: měl, já vím, ale kdo by pak uklidil ten bordel na schodech?

 9. sklář:kdo?koho?
  lobo:Teď budu citovat klasika:
  Ano.Ostatně jakožto všichni muži našeho rodu!!!

 10. Tak může otěhotnět nebo ne?Na to je třeba odpovědět jasně, aby se toho holky nebály.

 11. Ten dotaz je natolik profláklý, že je až těžko uvěřit, že si někdo dělá legraci tohoto druhu…

  BTW Jenda je spíše nemylosrdný. ;o))

 12. M: samozřejmě, že nemůže! ba naopak, polykání je nejlepší antikoncepcí!
  Linet: na Jendu a jeho gramatiku mi nesahej:-)

 13. jenda:to vis hochu -pysk,pysne polykat,plynout,trpytit se,plytvat a pak pykat a zpytovat…v grmatice je cely muj zivot…tak si to zapamatuj ! :-) ….

 14. sklář: navíc lidová moudrost praví:
  láska prochází žaludkem!

 15. :-D no já už tenhle blog nemůžu číst, přece se v práci nemůžu takhle chcechtat*!

  * a není to jen zásluha lobova

 16. seyko: chcechtat? to je kombinace chechtání a chcaní? :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>