Tesklivá fakta o masturbaci

A kontrastní srovnání s životem ježíka hnědého

V odoborné literatuře je celkem zevrubně popsán případ ze začátku dvacátého století, kdy mladík z amerického jihozápadu masturboval s využitím kukačkových hodin a nepříliš dovedně vycpaného sysla. Nebudu to tu rozvádět do nechutných podrobností, kdo umí trochu googlovat, jistě si celý příběh včetně dvou dobových fotografií najde.

Oproti tomu je zarážející, když se zamyslíte nad některými méně známými fakty o ježíkovi hnědém (Diodon holocanthus). Posuďte sami, např. V zajetí se chová k příslušníkům stejného druhu agresivně, avšak k ostatním spolubydlícím v akváriu se chová relativně mírně. Menší druhy považuje automaticky za potravu. I přes jeho náchylnost na napadení vnějšími parazity rodu Cryptocarion a Amyloodinium ho lze několik let chovat v zajetí.

Také vás šokuje ta dechberoucí nepodobnost v chování obou zobrazených subjektů? Mě tedy, a to se přiznám, zaráží dost; je to jen další důkaz toho, že svět je komplikovaný a vymyslet v pátek po dobrém obědě něco, co na blogu ještě nebylo a po čem si čtenáři nenazvrací do klávesnic, je věru nelehké.

Zásadním zážitkem včerejšího dne pro mne bylo sledování Die Hard 4.0. Přátelé, ať vám o tom filmu budou různí zlí lidé vyprávět cokoliv, nenechte si ho ujít. John McClane je zkrátka zpátky; ubral na krvi a cezení odvozenin kouzelného slůvka fuck mezi zuby, ale vůbec to není na škodu. Nadsázka a neuvěřitelnost akčních scén je v rámci žánru naprosto přijatelná a kdybych se nestyděl, tak u některých pasáží bych si vrněl blahem.

Myslíte si, že výtahová šachta coby dějiště pořádného souboje už vyčerpala všechny své možnosti? Ale kdepak! Myslíte si, že už nejde vymyslet nový způsob, jak zabít hlavního záporáka? Cha, John McClane vám ukáže, že to jde, způsobem tak neotřelým, že jsem musel vydávat pochvalná citoslovce. Je to zkrátka dvouhodinovka plná akce, a i když Smrtonosná past 4 jistě není nejlepší thriller všech dob, tak doporučit ji mohu s klidným svědomím.

Ještě je asi vhodné připomenout, že naši firmu čekají poněkud neveselé momenty. Celý příští týden je šéf na dovolené a já, coby jeho zástupce, mohu dát volný průběh svým sociálně inženýrským choutkám. Podřízení se už teď krčí v hrůze a bázlivě mi nosí čím dál větší a hodnotnější dárky, aby nadcházející týden zla přežili v co největším komfortu, ale…

…ještě nevím.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 thoughts on “Tesklivá fakta o masturbaci

 1. Die Hard 4.0 je výborným nástupcem předcházejících dílů a myslím, že i zabití hlavního záporáka nemohlo být lepší. Dokázalo to jen, že McClane je zpátky a kupodivu ještě cyničtější než předtím ;-)

 2. už to někdo psal, ale když se to týká Die Hard 4.0 : tu scénu se stíhačkou si fakt mohli odpustit.Ale jinak je to výborná podívaná. ‚Yipi-ki-yay mutherfucker‘ :o )

 3. PedroPo: té scény jsem se dopředu dost bál, ale nakonec jsem ji stejně přežil bez větší újmy…ostatně, asi nikdo z nás ještě F-35 naživo neviděl, takže kdo ví, co bude umět:-))

 4. brus vyliz,je proste megastar a uz se nemuzu dockat,az budu doma a uvidim,jak toho zaporaka(dederona holocaustuse)sejme… :-) !!

 5. sklář: Já myslim,že se vracet nemusíš.
  Už sem na tebe zapoměl.

 6. jenda:to nic,jestli jsi na me zapomnel jak na vyjmenovana slova,tak ti dam na vlasce nekolik lekci zizniveho sklare a bude zase vsechno zpatky:-)…
  lobo:to je slovo chlapa !!! :-)

 7. jenda:ja jsem ten,jehoz tym bude hrat letos ligu mistru,na rozdil od toho tveho,co mu rikaji sparta.jestli jsi na to ovsem taky nezapomnel… :-) !!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>