Laškovné číšnice a náznaky homosexuality

Večer jako každý jiný

Spolu s Petrem Olmerem jsme se včera vydali na již téměř tradiční setkání mladých filmových nadějí; highlightem večírku byla dvacetikilová šunka, takže nešlo nepřijít. Samozřejmě, je třeba postupovat obezřetně a zachovávat alespoň zdání společensky přijatelných způsobů, takže po příchodu si pouze způsobně čepujeme pár dvanáctek, splýváme s bavícím (se) davem a vyčkáváme.

Nechci se opít, a tak svá piva prokládám lightkami, ono to má své kouzlo. Jenže, zatímco piva si můžeme točit sami, pro lahvové nápoje je nutno si dojít k barpultu a vstoupit v sociální interakci s dvojicí servírek. Jenže: dívky jsou to rozhodně zajímavě vypadající, ale kdykoliv se k nim přiblížím, začínají s tak otevřeným flirtováním, že se několikrát musím kradmým pohmatem přesvědčit, zda jeho důvodem není například můj otevřený poklopec.

Není, ještě že tak!

Jsa v režimu budoucího ženáče, utíkám od sirén v bílém pryč a s čerstvou dvanáctkou v ruce se navracím k našemu stolu. Někdo vypráví vtipnou příhodu a já, protože rád ovládám prostor, kladu svou levici na opěradlo sousední židle; té, jejímž pánem je momentálně Petr Olmer, a nevědomky vybubnovávám jakousi melodii.

Prosím tě, proč mě hladíš? zeptá se mě Petr tichým hlasem o pár minut později. Nechápavě se rozhlížím, a! Jak jsem se zamyslel, ruka mi sklouzla z opěradla židle, přistála na Petrových zádech a začala ho něžně laskat. Kristepane!

Ihned se stahuji a Petrovi se v rozpacích omlouvám, opravdu totiž není mým zvykem dotýkat se kamarádů, jakkoliv dobrých. Já nejdřív myslel, že do mě nenápadně dloubeš, jako že mi chceš něco naznačit nebo na něco upozornit, svěřuje se Petr, ale když už to trvalo docela dlouho, tak se mi to začalo zdát, divný. Kdybych se ještě uměl červenat, zčervenám.

Raději tedy házíme veškerý harrasment za hlavu a jdeme na šunku a sýry, a pak ještě jednou. Petr si ukrajuje mocný ultralibový kus a já ho žádám, aby rovnou uřízl kousek i mně. Petr pevně sevře rukojeť nože, pár chvil usilovně krájí, a pak mi na talíř pokládá něco, co by v jídelním lístku každé lepší restaurace bylo v sekci Menu pro dvě osoby.

Asi jsem ho tedy hladil hezky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 thoughts on “Laškovné číšnice a náznaky homosexuality

  1. režim ženáče = silné oteplení v oblasti vztahů ke kamarádům?
    hezké, něžžžnoučččké:)

  2. máš na svědomí kapky kávy na mém monitoru! ;-) ))))

  3. Jenda: stane se, no!
    mb: káva monitorům neprospívá!

  4. �����������, snažil jsem se zapomenout a ty takhle!

  5. P~O: zdá se, že tě to narušilo víc, než jsi sám čekal, Gruzínče!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>