Koupání, koupání&

…všechnu špínu odstraní…
Neumělý rým, já vím (i když tohle se rýmuje mnohem lépe!). Ale já se prostě v létě rád koupu ve všech možných říčkách, řekách, rybnících, jezerech a hlubších kalužích.

Letos byla v tomto ohledu sezóna celkem mizerná. Času málo a příležitostí ještě méně, a tak jsem zatím své tělo do sytosti ve vodě vyráchal pouze jedinkrát, a to během dovolené se svojí milou v rybníku Hejtman. A to ještě Ta Neznámá celou dobu skuhrala, že voda má divnou barvu, zvláštně voní a je studená tak, až jí z toho…no to je jedno co.

Včera nastalo koupání číslo dvě. Jedna společná známá mě a enimena nás oba naložila do auta a vyvezla směrem ke Vranému nad Vltavou. Už jen cesta tam způsobila, že jsem tiše šveholil slova modliteb a enimen se nechoval jinak. Ona slečna sice asi řídí dobře, ale jezdí hodně rychle, nadoraz a nenechává si žádnou rezervu pro řešení možných nečekaných situací. A když umným manévrem projela jednosměrku v protisměru, otočila se na křižovatce a poté vjela do pruhu, který byl plný aut jedoucích proti nám, skutečně mi lehko nebylo.

Však dojeli jsme šťastně a připojila se k nám i desetiletá sestra oné dívky. Plavkami nevybaveni, cachtali jsme se já i enimen v řece ve svém luxusním spodním prádle. Voda byla chvílemi studená, občas kolem nás proplula nafouklá psí mršina a na hladině byly olejnaté skvrny, ale jinak vše v nejlepším pořádku.

Když jsme na břehu osychali, ukázalo se, že desetiletá sestřička je na svůj věk pozoruhodně zkažená. V okamžicích, kdy jsme se já a enimen zbavovali mokrého textilu a vskakovali do kraťasů, bedlivě sledovala vše, co bylo dosud jejím dětským zrakům skryto. Když jsme seděli na břehu a věnovali se intelektuální debatě, pobíhala kolem, lascivně si zvedala horní díl plavek a vytrčovala naším směrem své dva pupínky.

Její starší sestra pochopitelně měla z tohoto počínání velkou radost a nechala se slyšet, že je přesvědčená, že ta to bude mít do třinácti za sebou. Popravdě – není to zcela vyloučeno. Ostatně jak se nám dívenka svěřila, už má –rovněž desetiletého- přítele jménem Kryštof, takže možná bude ruka v rukávě ještě dřív.

Před osmou jsme vyrazili zpět do hlavního města. Opět zběsilá jízda, opět nám přibylo něco šedivých vlasů.

Doma jsem se po oné osvěžující koupeli s úlevou osprchoval. Proč nemůže být voda ve Vltavě křišťálově čistá a voňavá, proč???

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 thoughts on “Koupání, koupání&

 1. Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les,
  tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes…

 2. enimen: slova uznání potěší!
  Jura: to je jiný příběh!
  Akkon: na pláži plné lidí? já jsem velký stydlín:-)

 3. sex se třináctiletou doporučují dva ze tří sochařů…

 4. dalimil: to sice ano, ale v tomto případě je nutno ještě tři roky počkat…

 5. Přijde pedofil na návštěvu a ptá se: "Můžu si u Vás skočit na malou?"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>