Půlnoční příspěvěk!

Mimo sebe, jak by řekl Richard Bach. Ale toho stejně nikdo z vás nečte…
V okamžiku, kdy začínám datlovat toto pojednání, na hodinách svítí okázalé 0:00. A to znamená jediné. Začněme od nuly!

Dnešek byl především co do pracovní náplně natolik hektický a otřesný, že se mi z toho až dělalo smutno. O nějakém blogování jsem si mohl nechat jen zdát. Navíc jsem propadal pocitům sebelítosti, protože při čtvrteční večeři jsem si pomocí čokoládového mekdonaldího šejku vyrobil na kraťasech podivuhodně spermaticky vyhlížející skvrnu, a tudíž jsem celý pátek chodil světem v oděvu, který vypadal jako čerstvě potřísněný.

Ale co na tom.

Do maloměsta jsem dojel a do zahradní restaurace ve zdraví došel. Prokletím ovšem lze označit fakt, že jsem tu narazil na skupinku kamarádů, kteří mě naučili podivuhodnou karetní hru Moa-Moa.

Neřekli byste, jak takový karban člověka vyčerpá, zejména pak mladého člověka na počátku životní pouti. A tím bych rád omluvil fakt, že teď sedím u počítače a každé druhé slovo se mi podaří napsat až na každý třetí pokus, což je vlastně takový zajímavý matematický problém.

A tak si tu tak sedím, a zatímco se mi z internetu stahují empétrojky od Doors, pokouším se rozlétlé myšlenky vtělit ve slova a slova pospojovat do alespoň zdánlivě souvisejících řetězců. Nepříliš úspěšně.

Riders on the Storm jsou strašně hezká věc..

Až si tohle budu po sobě číst zítra ráno, bude mi zřejmě stydno. Ale vy jste už na nějaké ty příspěvky tvořené pod vlivem stejně zvyklí, a proto vás mám rád:-)

A to je důvod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Půlnoční příspěvěk!

 1. tak já napíšu něco, kvůli čemu ti bude líto mě a na stud pro sebe už ti nezbude energie, jo?
  mě ještě čekají tak dvě hodinky práce a v půl šesté vstávání na vlak. Krásný program na páteční večer, že? :-)
  Kdybych se odpoledne neflákal… :-)

  ad spermatický šejk – na to ti tady nikdo neskočí, my moc dobře víme, jak to bylo doopravdy. :-)

 2. adbar: je mi tě líto! a je mi z tebe smutno, že nevěříš zákeřnosti šejku! a mimochodem, s odstupem času si nejsem zcela jist, zda se vzpomínaná karetní hra jmneovala Moa-Moa nebo Mao-Mao…musím se dnes zeptat kamarádů:-)

 3. Já ti šejk věřím, protože mě včera postihla podobná snutná příhoda. Nebyl to ale šejk, nýbrž brambor pomatlaný tatarskou omáčkou, který při styku s nožem záhadným způsobem opustil talíř, aby skončil na mých kalhotách přesně v těch partiích, kdy jen těžko vysvětluješ škodolibým zvědavcům příčinu vzniku oné skvrny.
  Doors už mám snad stažené komplet.

 4. Jura: to jsem rád, že v tom nejsem sám:-) asi byly nějaké skvrny na slunci…

 5. lobo a Doors??!!Jim vážně neměl číro..
  ..a jako bys nevěděl, že čtu i tebe i Bacha;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>