Tři díry? Ostuda!

Že by konečně pravdivý článek o úskalích skupinového sexu?

Ne.

Zajímalo by mě, jakou shodou náhod lze docílit toho, že dva dny po sobě začínám psát článek přesně o půlnoci, zatímco se mé neurony noří do etanolové lázně. Ale pojďme k tomu opravdu důležitému.

Dnes se na maloměstě odehrával bowlingový večer. Různě těžké koule se třemi dírami se staly vítanými společnicemi a v zásadě byla většina večera jen o nich. Stihli jsme tři partie, a je mi stydno, když tu zveřejňuji své umístění v nich. Vězte tedy, že jsem skončil třetí ze tří, posléze pátý ze sedmi a nakonec osmý z osmi. A ač na svém blogu nemám rád silná slova a vulgarismům se vyhýbám, myslím, že je třeba si pěkně chlapsky přiznat:

DNESKA JSEM HRÁL JAKO ČURÁK!!!!!!!!!!!!!

Trapné dva striky za celý večer. Trapný fakt, že mě porazil i enimen, který dosud bowling nikdy nehrál, a kterému jsem musel zdlouhavě vysvětlovat, které prsty má do příslušných děr zasunout – on je totiž zvyklý všude strkat celou ruku až po loket. Trapné, trapné.

Ba co víc, před pár okamžiky jsem zběžnou kontrolou outfitu zjistil, že při některé z vypjatějších bowlingových figur se mi pravděpodobně důsledkem dusna, vedra a celkové humidity vzduchu odtrhla levá nohavice fialových trenérek, které jsem si zakoupil loni v Istanbulu. Zkrátka všechno bylo špatně.

Večer lze celkově pozitivně hodnotit jen proto, že po bowlingu jsme se spolu s kamarádem-sklářem odsunuli do nejmilejšího podniku. Jeho obsluha se sice už chystala zavírat, ale kvůli nám to ještě o hodinu odložila. A tak jsme si zase jednou dopřáli výsadu sedět u štamgastského stolu nejblíže výčepu, povídat si s výčepákem Pavlem a řešit nejrůznější palčivé otázky současného světa.

Velmi hezky jsme se například shodli ohledně romské problematiky nebo iráckých radikálních duchovních. Ale o tom se tu nebudu detailně šířit, protože bych možná mohl být označen za rasistu. Nebo by nade mnou někdo vyhlásil fatvu. A co potom, že.

Přeji hezké sny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 thoughts on “Tři díry? Ostuda!

  1. Jednou jsem to s podobným výsledkem také hrál. Zradily mě těžké koule.

  2. Akkon: mě zrazovaly těžké, střední i dámské:-)

  3. Já házím č.8 výjimečně někdy i č.10. To jsou asi ty dámské, co?:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>