To bude můj konec

Asi…

Dnešek je svým způsobem alespoň středně přelomový: Po několikaměsíční odmlce, zaviněné kombinací nepříznivých okolností a fatální lenosti, se vracím na squashový Cobain…tedy kurt. To, že jsem z víru tohoto jistě báječného sportu vypadl, dosvědčuje i včerejší epizoda, kdy jsem se nedovolal do své oblíbené squashárny, tak jsem coby správný investigativec vypátral mobil na její majitelku, a ta se mi vysmála, že squashárna už je pěkných pár týdnů zavřená a čeká na nového majitele.

Takže, pokud byste někdo chtěl investovat, vím o skvělé příležitosti za půlmilionové odstupné a pětatřicet tisíc měsíčně nájemného. Návratnost podle mě nebude nejlepší, ale těch rozzářených očí a šťastných úsměvů!

Partnerem v dnešním matchi mi bude partiovka, což slibuje zajímavý střet různých herních pojetí. Pokud tedy vydrží jeho chatrný kotník a moje chatrná pumpička, mají se náhodní pozorovatelé na co těšit. O výsledku vás samozřejmě budu informovat, tedy bude-li pro mne příznivý nebo alespoň přijatelně pokořující.

A dost o sportu. Pojďme ke konzumu. Zdá se mi, jako by všichni v mém okolí najednou nakupovali či jinak získávali krásné nutné věci. Enimen si pořídil druhý byt, tentokrát s neurotickými sousedy (Jen jsem normálně šel chodbou a ten chlap mě pak odchytil a žádal, abych tolik nedupal), partiovka má krásný nový telefon se statisícem funkcí a přibližně stejnou cenou (Ale udělal jsem ze sebe hlupáka, koupil jsem si k němu paměťovou kartu, která se do něj nevejde, dneska to jdu vyměnit), pracovní kolega Tomáš investoval do silného motocyklu (Konečně jsem zažil, jak se ti zúží vidění, když jedeš na motorce dvě stě), jen já pořád nic.

A to není správné, jak jistě všichni cítíte. Ovšem mám podezření, že se blíží období, kdy je potřeba vyrábět náklady do daňových odpisů, takže i mně se doma nějaká roztomilost doma objeví.

Přece ty peníze nedám do státní kasy, ne?

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “To bude můj konec

 1. Řeším podobný problém – co si pořídit. Bohužel mě vůbec nic nenapadá, asi už nic nepotřebuji :-O

 2. Linet: snad nějakou strašlivou obrovskou placatou televizi, abys mohla lépe sledovat politické debaty? :-)

 3. Např. Já už tu strašlivou placatou TV mám, takže teď mě napadá.. co takhle nějakej krásnej designovej kousek nábytku, jako třeba Enimenovo kouzelné židličky s dírou?

 4. eleska: je vidět, že neznáš náš byt, je po strop zaplněn designovým nábytkem…namátkou jmenujme náš osmimetrový gauč:-)

 5. po squashi mě občas bolí svaly, o kterých jsem jako heterosexuál neměl ani ponětí…

 6. dalimil: no, obávám se, že dnes večer budu pohyblivý jako něco velmi málo pohyblivého…

 7. Do TV jsem loni vrazila pěkných pár desítek tisíc korun, bylo by skoro trapné činit tak teď znovu. :-/ Možná si pořídit ještě jednu do horní ložnice…. :-D

 8. penizeZnamenám si. Kontrolu FÚ jsem naplánoval ma 30.4.2008, nic si neplánujte. Děkuji a jsem s pozdravem.

 9. Linet: a nezapomeň na pokoje pro hosty!
  Kalousek: budu se těšit, a ten půjčený rotvajler taky!

 10. a co to zkusit vrazit do toho hampejzu.potešíš mnohem víc lidí než jen f a sebe…. :-)

 11. co si poridit…hlavni otazka ktera se nam honi hlavou, ted jenom jestli na to mame :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>