Někteří lidé by snad narozeniny ani mít neměli

Například enimen.
Místo konání: Klacíkov nedaleko maloměsta. Čas: Relativní. Hlavní aktéři: Sud třeboňské kvasnicové dvanáctky, sud třeboňské jedenáctky, pár basiček dalších třeboňských piv, pečené sele plněné šunkou. A samozřejmě spousta lidí – rozkošná směska lidí místních a lidí z bloguje.cz , přičemž nechyběl ani zástupce exotické Asie.

Nemá smysl detailně popisovat průběh oslavy. Ostatně pochybuji, že si někdo kompletní průběh pamatuje. Takže jen několik střípků, které mi utkvěly v mysli.

Jamonem uvařený kvasničák je exkluzivní. Stejně jako všechny ostatní třeboňské značky, že. V kombinaci s mnoha litry becherovky, které enimen dostal od nejrůznějších dárců, a kilogramy THC, vdechovaného skrze dýmku asiata Bennyho, šlo o značně třaskavou směs. Přesto podle mých informací si obsah svého žaludku prohnalo ústy jen několik málo vyvolených. Snad dva.

Oheň, kolem kterého se sedělo, byl magicky přitažlivý a v pozdějších fázích večera, či snad v rannějších fázích rána, do něj několik lidí spadlo. Celé jsem to myslím načal já, když jsem při divokém tanci s kamarádkou Erikou neudržel balanc a oba jsme se zřítili mezi plameny. Naštěstí bez následků. O pár chvil později se Jamon zřejmě pokoušel přikládat, ale zapomněl pustit polínko, které do ohně dával, a rovněž ozkoušel slasti pobytu v plamenech. Za záchranu života může děkovat tommaserovi, který ho z ohně vytáhl. Jamon sám byl v té době pohybu neschopen a většina přihlížejících se celé taškařici jen šťastně smála.

Za roubenkou, před níž se chlastalo, stála letitá vrba, na kterou se chodilo čůrat. Ráno byla zřetelně nahnutá, a stála v nevábné kaluži.

Pohoštění se kromě zmíněného čuníka nacpaného šunkou sestávalo z nadívaných vajíček natvrdo. Neobyklé, leč skvostné.

Enimen objevil soupravu bicích, snad po jedné ze svých bývalých přítelkyň, vytáhl ji na zahradu a ač půlnoc již dávno minula, začal hlasitě preludovat.

V pokročilé fázi intoxikace mi tommaser, enimen a jeden tommaserův kamarád uzmuli fotoaparát a počali tvořit otřesnou kolekci snímků bradavic na svých piňdourcích. Když jsem o pár minut později získal přístroj zpět do své moci, na displayi jsem si prohlédl nechutné scvrklíky pokryté hnisavými vředy a šlemem ze zaschlého zelenkavého výtoku a byl jsem natolik disgustován, že jsem je okamžitě všechny smazal, za což jsem od fotografovaných obdržel jen zlá slova plná výčitek. Fotky ze zbytku večírku však zůstaly zachovány a jistě si je budete moci prohlédnout na některém ze spřátelených blogů, postavených spíše na obrázcích než na kvalitním textu:-)

Cca ve čtyři ráno už většina lidé spala. Enimen se svou dívkou se také chystal na lože, a mně a Té Neznámé pravil: My jdem do mýho pokoje. Vy běžte do pokoje pro hosty. Je tam ještě jedna volná postel. Dopili jsme svá pivka a šli se zařídit podle jeho rady. Ovšem enimen zřejmě udělal chybu v navigaci, protože když jsme dveře pokoje pro hosty otevřeli, v kdysi volné posteli se už enimen s partnerkou oddávali nemravnostem. Co teď?

Když jsem se ráno vzbudil, našel jsem se ve společnosti svojí milé na zemi v obýváku enimenových rodičů. Na lýtku jsem měl obrovitou modřinu záhadného původu a nateklo mi pravé oční víčko. Ale jinak vše v nejlepším pořádku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

35 thoughts on “Někteří lidé by snad narozeniny ani mít neměli

  1. benny: dneska porada vskutku nebyla a navíc mi už špatně není. včera to bylo horší:-)

  2. a představ si, čuník ho nakonec v tý hubě měl, ale vím o tom jen já…!

  3. mě se zdála ta nádivka nějaká divná! ale akkon žije, a to je důležité!

  4. akkon byl nevyhlášeným vítězem nevyhlášené soutěže:-)

  5. to akkon: tvé tempo jsem sledoval s údivem, nedal jsi mi žádnou šanci a to se mi stává tak jednou dvakrát za život

  6. jakto, ze jsem tam nebyl? aaa, uz vim, byl jsem na Slovensku…nevite jak se jmenuju? Hovorte mi treba Marianka…

  7. tak tě tu vítám, Marianko:-) dala sis marhulový koláč?

  8. oblizovala som sa aj za usima ako mi chutnal…dakujem velmi pekne

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>