Moč. Předkožka. Korzet.

Co týden dal

Dnešek je na události bohatý jak armáda ČR na strategické bombardéry, takže jediné, čím vás mohu potěšit, je příhoda, před pár minutami mi vyprávěná kolegou Tomášem na rozvláčném a neuspěchaném pracovním obědě.

Skočil jsem si ráno do posilky a tam dělá za barem taková holka, která mě trochu balí. No a já si k ní šel koupit nějaký pití, tak jí říkám, že bych si dal půllitrovku nějaký vody. A ona se nějak zakoktala nebo zamyslela a řekla mi: A jakou byste chcal?
Tak říkám: No, tak normálně, chčiju neperlivou, bezbarvou, ale k pití bych si chtěl něco vybrat, a ona byla chudák úplně rudá, ještě když jsem odcházel.

Nu, pracovní oběd proběhl bez zvláštních událostí, pominu-li fakt, že Tomáš během prvních soust kuřecího řízku se salátem začal tvořit coververzi dávno zapomenutého hitu Mám rád vůni tvý kůže. Ty vole, tohle bych doporučil Vítkovi, aby nazpíval, vyprávěl s ďábelským leskem v očích a pak začal středně hlasitě vyzpěvovat

Mám rád vůni předkožky
Hřej, když můžeš mě hřát
Dám svý dělo na tvou tvář
Já nechci mít svatozář

(Nutno podotknout, že u vedlejšího stolu sedělo osm dívek a žen a v dané chvíli jejich konverzace dramaticky ztichla.)

Po obědě ještě vedou naše kročeje kolem malého pekařství, i vcházím tam s cílem zakoupit něco pečiva k večeři. Prodavačka mi vrací drobné, když tu se do věci vkládá Tomáš, zaujat nabídkou dortů.

Hmm, tohle je milé, ukazuje na barevnou fotku dortu, který má tvar korzetu a z něj vylézajích mohutných ňader. Prodavačka se nejistě usmívá, a její nejistota ještě vzroste, když Tomáš začne cukrkandlová ňadra prstem obkružovat. Odcházíme.

Chtěl jsem tam udělat ještě nějakou legraci, ale nebyl jsem si jistej, jestli je ta prodavačka těhotná nebo tlustá, svěřuje se mi venku Tomáš.

Ve srovnání s některými lidmi prostě zábavný nejsem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 thoughts on “Moč. Předkožka. Korzet.

  1. jsi holt starosvětský,plachý hoch z maloměsta.oprostit se od prudérnosti ti bude ještě chvíli trvat.například pít morgana zítra na růžku není nic proti dobrým mravům…

  2. baryk: v tom jsem neoblomný – tahle éra skončila, už piji jen skotskou ječmenovou šťávu:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>