Lobo běží o život

Go!

V práci chvilka práce, ne moc, protože podle posledních výzkumů je práce škodlivá i v malých dávkách.

Pak squash s partivkou; poprvé nastupuji na kurt, vyzbrojen dárky od ježíška – nové boty i nová raketa mi dávají gladiátoří sílu a zejména v první části zápasu předvádím myslím velmi pozoruhodný výkon. Tempo je ovšem strašlivé a souboj zuřivý – pět minut před koncem zaplacené hodiny nám pukne míček a je to dobře, jinak by mi taky mohlo puknout srdce.

Oběd. Lákám partiovku do pizzerie, jejíž vývěsní štít hovoří o lahodně znějícím menu. Mexická polévka je velmi mile pálivá. Kuřecí steak s višňovou omáčkou neobvyklý a dle mého úsudku rozhodně povedený. A pivo, ach, pivo, smíchovská desítka jen zasyčela. Dýško dávám jako v Praze.

Návrat do práce. Rychlé dodělávky posledních povinností, loučení s kolegy, slzy a tak. Jedu do Třeboně na ples a mám pocit, že mi tam někdo z mých přátel bude chtít ublížit nezodpovědným objednáváním alkoholu, volám třesoucím se hlasem a kolegyně omdlévají strachy, případně se křižují (nebo si jen sahají na bradavky, to já nikdy nepoznám).

Kouknutí na blog. A jéje, na počitadle svítí čtyřista tisíc. To znamená, že jsme společně dosáhli trudného okamžiku, kdy se počet čtenářů Smutného příběhu stal vyšším než částka na mém bankovním kontě, no fuj.

Takže se tu mějte hezky. V půl čtvrté se se mnou můžete přijít rozloučit na Kačerov, odkud vyjíždí naše expediční vozidlo.

Daleká cesta má, marné volání!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 thoughts on “Lobo běží o život

  1. já jdu dneska taky na ples – dobrým mravům se objevují stigmata…

  2. Kozel: tak jak? u mne to dopadlo přesně dle očekávání!
    Linet: šťastná to žena!

  3. to tady musíš veřejně vyvěsit a zavést pro vstup na blog něco jako mýtné. tu korunu si zaplatí každý sám :-)

  4. ailyn: to mě pochopitelně napadlo už dávno, ale kdo by sem potom chodil:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>