Good news, huh?

Inu ano

Kdyby se bratři Nedvědové chtěli dát znovu dohromady (a já se modlím, aby se to nestalo) a pustit do světa optimistickou píseň, mohl bych jim klidně stát modelem. A pokud namítáte, že modelem lze stát pouze sochaři či malíři, tak zkrátka nemáte chorobně vyvinuté centrum fantazie v mezimozku a je to váš problém.

Sotva jsem včera opustil pracoviště, začalo se vršit pozitivum za pozitivem. Nejprve večeře – opět mě přepadly prasácké choutky a oči se mi potáhly blánou perverzního chtíče. Když mlha opadla a nářek ustal, našel jsem sebe sama, kterak jsem v řeznictví opřen o pult a z plastového talíře si plastovým příborem do úst nábožně přenáším deset deka pochoutkového salátu, dva plátky sekané a pořádně slanou housku. Mňam! Tohle kdyby jedl Stephen Hawking, tak dodnes pln sil běhá po lesích a bratří se s jezevci!

Následoval večer doma s F., rovněž poznamenaný perverzním chtíčem a také filmem School For Scroundels, který nebyl ani vysloveně dobrý, ani vysloveně špatný, takže jsem se u něj neurazil ani nerozzuřil.

Dnes pozitivní zážitky pokračují. Ráno F. přinesla nový ultrazvukový portrét pana Miminka a já se nadmul pýchou (pokud to nebylo způsobeno narychlo zhltnutou snídaní). V práci dokonce i porada utekla celkem rychle a oběd u Louise jsem si ve společnosti partiovky vysloveně užil.

Aby toho nebylo málo, tak volal bratr Jenda, že dnes konečně dorazí do hlavního města, tudíž můžeme dojít potěšit své duše dlouho očekávanou rozmarnou romantickou komedií Aliens versus Predator: Requiem. A partiovka se ozval s tím, že si dovolil pro učely zítřejšího společného pocení zamluvit squashový kurt.

Co víc si můžu přát? Snad jen, kdybych dnes večer cestou z kina potkal Warrena Buffeta, který by mi řekl, že mě s okamžitou platností jmenuje svým univerzálním dědicem, že zítra sepíšeme všechny potřebné papíry a že nejpozději do dvou měsíců spáchá sebevraždu…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Good news, huh?

  1. ten Stephen Hawking,není to náhodou ten z vinnetoua,co si pořád sundaval skalp?

  2. baryk: ano, je to on…tak dlouho si sundaval skalp, až je z toho na vozíku…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>