Sexuální život sousedů

A odhalená afrodisiaka

V neděli mi, jak už víte ze včerejšího zápisku, nebylo zcela do skoku, a tak jsem se mezi lůžkoviny zavrtal celkem brzy a vyvíjel snahy o spánek. Ovšem nemělo mi být přáno. Sami asi znáte, ja nekvalitně dnes odvádějí mnozí řemeslníci svou práci, a zedníci zjevně nejsou výjimkou. Takže například zdi mezi jednotlivými byty v našem podkroví jsou jen o něco málo tenčí než nadvakrát přeložená výplatní páska, a tedy tvoří bariéru toliko optickou, nikoliv akustickou.

Nalevo od nás jsou noví sousedé; krásnou Norku vystřídala dvojice mně dosud neznámých lidí, odhadem o něco málo starších než já. A neděle je zřejmě jejich kopulačním dnem. Řeknu vám, radost jsem z toho neměl – jejich postel narážela do stěny, pak začala ona vzdychat, ale tak smutně, jako kdyby se jí před očima znovu odehrávala prezidentská volba, pak on několikrát mohutně hekl a bylo; naštěstí to celé trvalo jen několik šedesátin hodiny, takže jsem o tolik potřebný spánek nebyl ošizen.

(To když vedle bydlívala ta krásná Norka, bylo to horší; ať už se svým přítelem vyváděla cokoliv, trvalo to podstatně déle a navíc to neobratně maskovali hlasitě puštěnou hudbou, většinou nevalné kvality. Z tohoto ohledu tedy naši noví sousedé jsou jasnou změnou k lepšímu.)

Sexuální tématiku ještě neopustíme. Možná jste zaznamenali, že na trhu se objevil nový, čirý Fernet Stock 8000. A jeho výrobci v propagačních materiálech mimo jiné uvádějí, že má afrodisiakální účinky. Osobně přiznávám, že jsem ještě nenašel odvahu tento nápoj (v nejmilejším podniku známý též jako Bromhexin) okusit, ale přesto si o pravdivosti onoho reklamního tvrzení dovolím pochybovat.

Ledaže, ovšem, bychom vše vyřešili sémanticko-lingvistickou analýzou slova afrodisiakum. Afro, to je jasné; disi, to je z anglického dizzy, a akum, to má asi něco společného s akumulací tepla. To vše by pak znamenalo, že po panáku nového průsvitného fernetu se vám zkudrnatí vlasy, zamotá hlava a budete se třást v horečce. A tomu už jsem ochoten uvěřit!

Mimochodem, dnes je den importovaného svátku sv. Patrika. Nechci nikoho do ničeho nutit, ale sedím ve své kanceláři, na sobě mám zelené tričko s logem Guinnessu a moje chuť na tohle pivo roste s každou vteřinou…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 thoughts on “Sexuální život sousedů

 1. mám pro tebe alternaivu, koukni ke mně!!!!!!!!!!!!!!!

 2. No já bych ten svátek sv. Patricka viděl trošku na jindy než na dnes…ale holt asi jinej kraj, jinej import…

 3. Jamon: uvidíme!
  Janek: já vím, že je v březnu, jen jsem se pokoušel rozjet novou tradici:-)

 4. Čímž se vysvětluje, proč každý rok na svatého Patrika nemá svatý Baryk problém najít nepřeplněnou irskou hospodu…

 5. Zedník staví podle projektu.To investor si nadiktoval levné příčky.

 6. já ten nápoj risknul, je to obyčejná hašlerkovica. no hnus.

 7. Investor projektuje podle poptavky, to zakaznik je ten, co chce platit co nejmene, takze lobo si za to muze sam.

 8. soused: to nemůže, protože to není lobův byt:-)

 9. hej…patrik je 17.3.,to pro upřesnění a všechny srdečně zvu na společné opití se!

 10. Baryku, až někdy přijdeš s jiným návrhem než je opití se nebo oheň v lese, tak se miminko nemiminko na fleku zmastím jako svině.

 11. Guinness je výborné pivo dostal jsem taky chuť a ten Fernet Stock 8000 jsme zvědavý…

 12. crash: jó, Guiness…mimochodem dík za odkaz na lovce pokladů, tu stránku jsem neznal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>