Homosexuálové nakupují

Nadpis je to jistě slibný, a jak se ukáže dále, i vcelku pravdivý.
Včera jsem se vám tu zmiňoval o své neúspěšné snaze sehnat pro sebe zlevněné džíny cottonfield v dostatečné délce. Enimen se toho ihned chytl, vymámil ze mě adresu obchodu, kde jsou tyto kalhoty k mání, a posléze jsme se dohodli, že po práci půjdeme nakupovat spolu. Takže jsme prošli pěkných pár obchodů a svými móresy uváděli jejich personál v úžas.

Ono to možná působí trochu nezvykle, když se dva mladíci něžných rysů společně přehrabují v hromadách šatsva, pokřikují na sebe Jakou že to sháníš velikost?, Tohle by ti slušelo! nebo To je hodně cool!. Když si jeden zkouší v kabince kalhoty a druhý zvědavě nakukuje a hodnotí, zda sluší nebo nesluší. Většina prodavaček z toho byla trochu nesvá, jedinou výjimkou byl jeden zrzavý prodavač, který mluvil fistulí, dělal afektovaná gesta a pohlížel na nás se zjevným zalíbením.

Řeknu vám popravdě, nedoufal jsem, že se mi podaří hledané kalhoty sehnat. Ovšem štěstí se na mě usmálo, kde jinde než v mém favorizovaném New Yorkeru. Stal jsem se majitelem úžasných džín Fishbone. Jsou krásně dlouhé, jsou mi dokonce volné v pase, jsou poněkud neortodoxního střihu, jsou bledě modré a vylepšené stylem many years worn, heavily used, takže působí dojmem, jako kdyby pocházely ze smetiště:-) Přesně můj styl.

Enimen rovněž nešetřil a pořídil si čtvero triček, přičemž nezapřel, že je praktický mladý muž, takže tři z těchto čtyř triček jsou totožná. Ještě velmi silně uvažoval o motorkářské bundě bratru za pět a půl tisíce, ale prozatím její nákup odložil. I když, a to bych chtěl i ze svého heterosexuálního pohledu zdůraznit, vypadal v ní vskutku dobře.

Zkrátka konzum je třeba brát jako životní styl.

Doma jsem neodolal, do nových kalhot se ihned navlékl, zjistil, že skvěle ladí s outkastím svetříkem, a že až si k nim pořídím ještě nějaké nejlépe červené polobotky, budu vypadat jako zlý sen všech matek, které mají dcery ve věku 18 až 24 let. Celé bych to doplnil ještě novým sestřihem a obarvením vlasového porostu například na rudo, ale uznávám, že v situaci, kdy si pravděpodobně budu hledat nové zaměstnání, by takový krok mohl být lehce kontraproduktivní.

Nicméně značnou část dnešní pracovní doby jsem strávil tím, že jsem se narcisticky kochal sám sebou před velkým zrcadlem, pověšeným u toalet.

Nový člověk se ze mě stává pomalu, ale jistě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

26 thoughts on “Homosexuálové nakupují

 1. pán se už pevně rozhodl, lobo mu to zaplatí!

 2. tak v tom případě si myslím, že lobo nepřijel…

 3. doporučuji ke shlédnutí pořad naší vaší České televize "Vypadáš skvěle",kde Petr "bílý tesák" Lesák dělá z normálních lidí metrosexuály za vydatné asistence několika dylinek a jednoho slovenského buka !

 4. Ja už skvěle vypadám, takže nějaké asijské buzny k tomu nepotřebuji:-) leda snad…

 5. Ježišmarjá, kluci, doufám jen, že Vám není nad 25, jinak by jste mi přišli výrazně patologičtí! Ne pokud jde o sexuální orientaci, s tím člověk moc nenadělá, ale připomnělo mi to chvíle, kdy jsem se z druhého patra domu v centru v létě dívala na korzující lidi. Ti katalogově oblečení kluci v džínách z NewYorkeru a červených teniskách chodí zásadně sami nebo ve skupinách, ale bez holek, vypadají (v mých očích) divně a rozhodně ne šťastně. S holkou za ruku a s úsměvem chodí ti v nadčasových nenápadných kusech a bez držení těla a la tuctový fotomodel. Ale rozhodně Vám do toho nechci mluvit… :-) Na druhé straně je potěšující, že modelové dokáží psát!

 6. …s úsměvem a z dívkou za ruku není rozhodně v kurzu,tuctový fotomodelové rulez…

 7. a nad 25 nám rozhodně není, my jsme ještě mladíci:-)

 8. to už jsou Alphavile…
  ( a v české verzi Karel Gott )

 9. to jo, mám červenou bundu a žádné vhodné obutí k ní. ale ještě víc závidím pohledného partnera na procházku městem (do NewYorkera nemusím).

 10. Tebe ani Tu Neznámou neznám (to zní blbě), ale pohled na punkerku s tuctovým fotomodelem musel bejt hodně zajímavej.

 11. a kdo říká, že jsem fotomodel? navíc tuctový?? to bych se mohl zle urazit:-)))

 12. nějak jsem zaslechl, že by se mělo jít večer do hospy v obsazení zahrnujícím jak mou sister tak i toho "plzeňského pohůnka":) tak mi když tak napiš kdy a kde…

 13. no tak frajeři nic proti ale přidávám hlas ke shrink! taky bych se znechutila takovám olízaným fešákem ;) i když dlouhý nohy jsou v poho :) )

 14. no, vono nejde o to, že by jste vypadali v outfitu fotomodela špatně, a ta dnešní móda je skvělá, jen tím, že už ji mají všichni, přestala být zajímavá. a ten pohled na chlapa, ze kterého srší, jak si dá na své vizáži záležet!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>