Ženy! Ženy a jejich úvahy!

A jeden starogermánský bůh…

Asi se těšíte na běžné pondělní vyprávění o následcích víkendových radovánek; zřejmě se vám ho i dostane, ale nejdřív se musít svěřit se zážitkem, který mě dnes dopoledne rozdrásal jak grizzly chromou vakovlčici. Z titulku jistě ti bystřejší z vás dovodili, že zážitek tak či onak souvisí s ženským plemenem.

Tedy: Mám v práci kolegyni, o které si myslím svoje. Říkejme jí třeba Bývalá Produkční (dále jen BP). Sedm nebo kolik let žila v takřka monogamním svazku se svým přítelem, kterého osobně neznám, a tak ho budu nazývat X. Před pár měsíci ovšem BP sdělila X, že si není jista, zda ji jejich vztah naplňuje, a že by si měli na chvíli dát pauzu.

Už to samotné by stačilo, aby jí X vystěhoval věci z bytu, zabouchl dveře a s úlevou si oddychl – já bych to tak udělal. Nicméně X souhlasil, pauza proběhla, BP si během ní něco užila se svým trenérem a po pár týdnech se k X vrátila. Vztah ovšem znovu nefungoval, zvláštní, že? BP se nám v práci svěřovala, že stejně neustále musí myslet na svého trenéra, bla bla bla, a asi před měsícem se s X rozešla definitivně. Ona. S ním.

Trenér zřejmě byl výkonný milenec, ale po jiných stránkách milou BP naplnit nedokázal, takže záhy byl vyměněn za jiný model – jak jsem vyrozuměl, jde o mladíka cizokrajného vzhledu, temné pokožky a nekonečných schopností (prý dokáže zamluvit stůl v restauraci nebo tak něco). A s ním je BP dodnes, oba jsou zřejmě šťastní a každý rozumný člověk jim jejich štěstí přeje.

Jenže dnes, dnes dorazila BP do práce plačky a plakat nepřestala celé dopoledne. Mně to bylo celkem jedno, takže jsem se na nic neptal, ale jedna z kolegyň to nevydržela a na důvod pláče se otázala. A BP několikrát popotáhla a vzlykavě odříkala větu, za kterou (kdybych BP zabil) by mě podle mého názoru každý soudce osvobodil a ještě mi pogratuloval.

Když já byla včera v jednom klubu a potkala jsem tam X s nějakou buchtou…chápeš to, sedm let jsme byli spolu a teď, měsíc po rozchodu, už má jinou!

Nechám to bez komentáře, protože jsem si zakázal zbytečné vulgarismy.

Abych se ale vrátil k tomu, na co všichni čekáte: V sobotu jsem absolvoval alkoholický pochod kolem obory a následné sezení v nejmilejším podniku. Když jsem z něj v neděli vycházel, zjevil se mi nějaký starogermánský bůh a zvěstoval mi hromovým hlasem: Lobo, zítra ti bude zle! Později se ukázalo, že to nebyl starogermánský bůh, ale koláč zvratků, který někdo umístil nedaleko od vchodu do výčepu, ale na pravdivosti poselství to nic nezměnilo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “Ženy! Ženy a jejich úvahy!

 1. obzvlaste vypecene :) ale takovehle farizejske exemplare se najdou i mezi prislusniky tveho pohlavi, muzu te ubezpecit :)

 2. nikdy jsem si o British Petrol nemyslel nic dobrého….

 3. Jarda: jak říkáš, typické:-)
  Quanti: o tom nepochybuju, ale naštěstí nikoho takového osobně neznám:-)
  dalimil: jsi vizionář!

 4. bez vulgarismu ten zivot stoji za p.ci preci…:)Obdivuji te, v tomto pripade bych to bez komentare rozhodne nenechal…

 5. dejme tomu prevence ruznych problemu spojenych s nasledky potlacovanych navalu vzteku?:)

 6. mykee: to mi nehrozí…slyšíš, nehrozí, NEHROZÍ!!!!!! :-) )

 7. bpkolik ji tak zhruba je? myslela jsem ze takhle se chovaj jen filmovy hrdinky (blondaty) LOL

 8. spoon: zhruba mezi dvaceti a třiceti, přesně nevím:-)

 9. Ženy a jejich úvahy? Z čeho usuzuješ, že zrovna v tomhle případě šlo o úvahu? Škoda, že jsi zamlčel tu BP teorii o tom, co všechno ještě není nevěra. Ta mi přišla mnohem podnětnější…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>