Teď mě dobře poslouchejte…

(Ach René, je tady Michelle, ta od partyzánů!)

Bez ohledu na to, jak pokořujícím způsobem mě dnes vyšetřili na Pražské správě sociálního zebezpečení, bez ohledu na to, že položky z pracovního seznamu úkonů se zdají neubývat, bez ohledu na to, že oběd byl tak dobrý, že jsem ho do sebe naházel a ani si nestihl povšimnout, zda je z certifikovaného hovězího, bez ohledu na to vše se dnes na svět usmívám a šířím kolem sebe dobrou náladu a předpubertální vtipy. V mysli mi totiž tepe jediné slovo:

VAGÍNA

Ne, pardon. Dnes je to jinak. V mysli mi totiž tepe jediné slovo:

DOVOLENÁ

Již zítra, již zítra se s F. vydáme na dobrodružnou cestu plnou nástrah, která nás zavede až do vytouženého nebe na zemi, tentokrát v podobě zrekonstuované chalupy, umístěné ve vesnici tak malé a od světa tak odříznuté, že posledním výkřikem módy tam byl spřežkový pravopis. Po vzoru Mistra Jana Husa možná domorodcům zavedeme nabodeníčka, ale možná taky ne.

Celý týden hodlám převážně sedět na zápraží a ve chvílích, kdy odtrhnu ústa od lahve whisky, říkat procítěné jo. Nic víc.

Takže máte týden na to, abyste mé nepřítomnosti využili k sebezdokonalování, sebetrýzni a sebeprznění. Až se vrátím, tak si vás prozkouším!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 thoughts on “Teď mě dobře poslouchejte…

 1. Dobře mě poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat: přeji pěknou dovolenou ;)

 2. Toony: tady lelek, tady lelek…vynasnažíme se, opakuji, vynasnažíme se!
  partiovka: o to dřív přijedeš!

 3. od zavisti me deli jedine fakt, ze ma byt pekne hnusne… :)

 4. A to já teda nezávidím bez ohledu na počasí, od srdce přeju a koukejte si to užít. :o )

 5. Quanti: má být, ale jen v ideálním světě, kde meteorologové mluví pravdu:-)
  asTMA: to je postoj, to se mi líbí – přej a bude ti přáno:-)

 6. Moje chatrná pumpička by taky potřebovala dovolenou.
  Závidím!

 7. asi joBodré podoledne, je to plyn patřící britské výletní službě, tyto plomby jsou duté, japné? Dovnitř ukrojíme ty dva britské lechce, plomby umastíme do plombardéru za temné moči a potom je zcvrkneme na Onglii… To je chytrá ocáska, ti britští lechci budou mít padavky, poklepy jsou zajištěny těmihle… Každý dostane svou louč a během pádu budou šroubovat své matky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>