Ne zcela vítaný orální sex

Brr!

No a normálně jsem jí držel za ty černý uši a rval jí ho do pusy, líčím F., stále ještě trochu otřesen. Ale dyť ona je docela hnusná, ne, diví se F. No, je, uzavírám to já a smývám pachuť vzpomínky šálkem ranního čaje, protože pít v půl deváté ráno dvanáctiletý Laphroig mi přijde trochu žinantní.

Ano, tušíte správně. V noci mě přepadl prazvláštní erotický sen, jehož hlavní hrdinkou, klečící s plnými ústy přede mnou, byla – a teď se zhluboka podržte nebo něčeho nadechněte – Condoleeza Riceová. Jsem zvyklý na to, že v erotických snech se mi většinou zjevují půvabné ženy takříkajíc z mého sociálního okruhu, a jsem s tím spokojen. Náhlá přítomnost nejmocnější ženy světa mě tedy opravdu zaráží.

Mně je to jasný – hezká není, ale jde o její moc. Prostě sis potřeboval dokázat, že zvládneš pokořit nejmocnější ženu planety. K tobě mi to docela sedí, škádlí mě F., ale já jen vrtím hlavou.

Teď mi nezbývá než doufat, že tenhle blog není monitorován některou z více či méně tajných amerických služeb a že jeho obsah nebude vyhodnocen jako urážlivý a protistátní. V takovém případě bych zřejmě musel prchnout do hor a tam dožít pod změněnou identitou, odkázán na sběr lesních plodů a lov drobné zvěře.

Je jen škoda, že nikdo ještě nevymyslel (nebo aspoň k volnému prodeji nenabídl) mašinku, která by dokázala sny v přijatelném videoformátu nahrávat – v opačném případě bych měl zajímavý materiál, který bych rád odprodal majitelům stránky Ghetto Gaggers…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

19 thoughts on “Ne zcela vítaný orální sex

 1. ještě že to nebyl John McCain, toho by nechtěli ani na „biohazardbitches“

 2. M: to je na diskriminant, more!
  bBr: v takovém případě bych zřejmě volil rituální sebevraždu…
  dalimil: chudák John!

 3. xavon: většinou bývají mnohem příjemnější:-)
  mykee: v tomto případě nepochybně!

 4. ona taková jindra z kočárkárny taky nebyla úplně běloskvoucí. gustu neporučíš:-)

 5. partiovka: to si vyprošuji – měla pouze tmavé vlasy a oči! :-)

 6. urážlivý a protistátníAbyste nebyl stíhán za urážlivý a protistátní obsah, budete si to pane Lobo muset vylízat u pani Parkanový, ta je s Kondolízou kamarádka.

 7. Jan Vyčítal: to by byla nepěkná polízanice…

 8. banicek: starší nebo mladší? to je důležité!

 9. partiovka: Copak stará dobrá Jindra…ta zraje jako víno (a nemám na mysli bílé pochopitelně).

 10. radši bych se každý ráno díval do zrcadla, jestli nemáš rysy von Bushe, to by tu mýlku mohlo vysvětlovat …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>