Hilton?

Být tam vůbec nemusí být špatné.

Aspoň tak lze usuzovat z filmu, který mi včera večer na svém notebooku pustil tommaser. Hádáte správně, šlo o ten slavný a již notně provařený snímek, v němž se přebohatá a krásná Paris Hilton nechala zachytit při hodině značně intimních okamžiků. Film jsme sledovali se značným zaujetím (ačkoliv tommaser jej viděl již podevatenácté), a čas od času jeden či druhý z nás prohlásil, že takhle šikovná spolubydlící by se nám hodila.

Abychom pak kormidlo kultury stočili jiným směrem, pustili jsme sobě několik dílů České sody. Co k tomu dodat – jestli mi nějaký pořad v současné televizní nabídce bolestně chybí, je to něco takového. Dobrý den, tady Sova. Volám kvůli takové…možná maličkosti. Víte, v našem okapu si vlaštovky udělaly hnízdo. – No, to jsou holky šikovný. Otřásali jsme se křečemi smíchu a čas od času jeden či druhý z nás prohlásil, že spolubydlící vtipný jako Petr Čtvrtníček by se nám hodil.

No, a dnes v práci jde všechno špatně. Jelikož kvůli včerejšímu svátku odpadla velká, vždy minimálně dvouhodinová porada, konala se tato dnes. Nicméně protože všichni spěchali, trvala pouhopouhou hodinku… Ale co, už jen osm dní, nenechám se přece rozhodit:-)

Když jsem doběhl do kantýny na oběd, s radostí jsem si uvědomil změnu na postech podavačů jídla. Nevím proč, ale většinou nám porce vybraných pochutin servírují uhrovatí a obrýlení kuchtíci, kteří jsou sice úslužní a slušní, ale oko se na nich příliš nepopase. A vida, najednou přibyly i dvě kuchařinky.

Postavil jsem se do fronty k té dlouhovlasé s fialovými stíny kolem očí. Když na mě přišla řada, všiml jsem si, že má na šňůrce kolem krku pověšenou nábojnici do pistole. Máte hezkou patronu, zapředl jsem konverzaci.

Jestli si myslíte, že slečna se poté hezky usmála a řekla něco jako díky, končím tady v pět a dneska večer jsem sama doma a potírám se olejem, tak máte pravdu jen částečně. Slečna se totiž poté hezky usmála a na talíř mi naložila o knedlík víc.

Alespoň dílčí vítězství, řekl bych.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

24 thoughts on “Hilton?

 1. Tak to si vemte domů mě! Jsem vtipný a krásný, navíc mám velikánskou televizi a DVD :) )

 2. Ty už jseš v 11:33 po obědě? Nebudeš mít třeba ve 12:48 zase hlad?
  Aha, nebudeš. Dostal jsi knedlík navíc.:-)

 3. Tak co, ty stará kurvo, kdy mi konečně vrátíš ty peníze?

 4. ale vždyť už takového spolubydlícího máte!

 5. Jura: já totiž nensídám, takže oběd musí být brzký:-)
  Petr: co čert nechtěl, do Prahy přijel papež…
  enimen: já vím, ale sám to nestíhám!

 6. ode dneška mě prosím oslovujte pane magistře a návrhy jak to oslavit zasílejte na mé mobilní číslo:)

 7. Lojer: Vzdělanost obce bloggerské utěšeně stoupá, zdá se. Za chvíli abychom si zvolili svého rabína…

 8. Petr: já chci být rabínem!
  lojer: gratulace. zítra se na to s tebou napiju!
  akkon: já myslím, že je to v pořádku…

 9. no zítra nevím, mám večer angličtinu, možná budu muset nějakou oslavu o pár dní posunout…ale lístky si někde převezmu..

 10. lojer: tos mě zarmoutil a zklamal! ale lístky dostaneš:-)

 11. Dobře, Lobo, já si tě píšu a jestli se nikdo jiný nepřihlásí, tak je to tvoje.

 12. Mek Bílová: doufám, že rabín smí po lidech cákat svěcenou vodou…

 13. take jsem nedavno shlizel na ten umelecky skvost a nutno rict, ze me nejvic zaujala ta impresionisticky ladena kamera a take jak reziser dokazal z hercu vytahnout projev, ktery bych se nebal nazvat az niternym…

 14. Karl: pán je znalec! nechtěl by ses živit psaním filmových recenzí?

 15. Rabín smí po lidech cákat v podstatě všechno…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>