No to jsem rád…

Ti dva černí to dobře zaonačili!

Nevyjadřuji se tady většinou k politice či aktuálnímu dění, už proto, že je ve srovnání se svým životem umírněného alkoholika považuji za nezajímavé. A taky proto, že pravidelní čtenáři z mých vyprávěnek můj politicko-osobnostní profil dokáží sestavit myslím celkem dobře. Ale teď mi to nedá.

Americká černá ministryně Condoleeza a náš ministr Černohorský (Schwarzenberg) nám dneska podepsali smlouvu o radaru. Ono to ještě vůbec nic neznamená, protože, jestli to správně chápu, je to jen taková smlouva o smlouvě a ještě musí projít naším parlamentem, který by nedokázal kvalifikovaně schválit ani abecedu, ale stejně mě to těší.

A pevně doufám, že to nakonec vyjde, po Brdech budou za pár let jezdit Humvee, občas mi nad hlavou přeletí nějaký Chinook a američtí vojáci v českých hospodách pochopí, že Bud Light nemá s pivem nic společného.

Ještě by všichni levičáci mohli puknout vzteky (nebo pojít při protestní hladovce), a naplnění mojí představy ideálního stavu v České republice by se dost přiblížilo.

(A ještě jsem chtěl podotknout, že pokud má někdo z vás na věc jiný názor, tak se nemusí obtěžovat sdělováním mi ho v komentářích, protože mě to nezajímá).

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 thoughts on “No to jsem rád…

 1. zajímá tě, že mě to též těší, dvojnásob kvůli tomu našemu knížeti černohorskému? obávám se, že parlamentu to těsně neprojde, teda pokud nemá dalík opci na další socku.

 2. Souhlasim. Taky bych se rada projela hummerem, stejne jsou brdske kopce rozjezdene od tanku pri vojenskych cvicenich, tak co:)

 3. pr démon: to mě samozřejmě zajímá:-) a uvidíme, třeba se parlament pochlapí…
  BZL: hummerem jsem jel a můžu jen doporučit!

 4. v brdských kopcích jsou slušné asfaltky, humry netřeba…

  dotyčná kóta je na cestě spíš pro hummera (už se těším, až ho někdo známý bude mít)

 5. S USA na vecne casy! …nic jineho jsem od sefredaktora maskulinniho casopisu ani necekal… holt ci chleba jis toho pisen zpivas (a treba tomu i uprimne veris)

 6. mam stejny (vcetne tech komentaru), akorat ty Chinooky me nezajimaj ani ze zdvorilosti :)

 7. Quanti: tebe nezajímají Chinooky? vždyť jinak podle komentářů vypadáš tak sympaticky:-)

 8. mamNicmene Humvee nema na Gazika, viz draha za Hummer centrem v Kejich!

 9. rad bych se projej hummrem po zadech americkych vojaku !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>