Final Countdown

Nebo Final Cuntdown?

Buďme upřímní: Už se nám to krátí jak nudistům-otužilcům. Pokud nedojde k nějaké nepředvídatelné komplikaci, je tento týden posledním týdnem, který kompletně odpracuji na svém dosavadním působišti. Včetně dneška mi totiž chybí už jen osm pracovních dní do zahájení dovolené a následného velkolepého odchodu za lepším.

Teď jde jen o to, jak se vše povede sladit s očekávanou populační explozí. Horst se má oficiálně narodit ke konci tohoto týdne, ale znáte děti – pocit zodpovědnosti ještě nemají zcela vyvinutý a den sem, den tam, z toho si nedělají hlavu. F. se zatím drží skvěle a doufám, že porod nepokazím nějakým hloupým omdlením, uklouznutím na kaluži krve nebo neschopností přestřihnout pupeční šňůru…

I jinak všechno klape: Obávané přestěhování z Prahy na maloměsto jsme zvládli jako profesionálové, byt už máme téměř kompletně zařízen a nad jeho krásou a prostorností všechny návštěvy vzdychají tak, že sousedé už dvakrát nahlásili polici, že se u nás natáčí zoofilní porno.

Navíc jsem ve volném čase stihl učinit jedno zásadní bankovní odhalení: Abyste věděli, mám dva účty. Jeden nově založený u mBank, jeden ze setrvačnosti vlastněný u České spořitelny. Na obou mám přibližně stejnou částku, takže jsem se zvědavě zahleděl na měsíční výpisy z účtů.

A vida, Spořka mi přiznala měsíční úrok asi 24 korun! Ale hned poté si za vedení účtu a všelijaké úřednické serepetičky strhla asi trojnásobek. A v mBank mi za měsíc na konto přibylo (po odečtení daně z úroků) něco přes tři kila. Tak si říkám, kde Spořka udělala chybu…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 thoughts on “Final Countdown

  1. podle mého se Horst narodí 7.8. ráno,važit bude 3750g a první slovo,který řekne,. bude PÍVO.držím vám palce.

  2. emma: děkujem! a možná to není tak špatný odhad – dám vědět:-)

  3. pribeh jako ticho pred bouri, uzivej necinnosti a spanku dokud to jde!:) na Sporku se nehnevej, prechazela jsem stejne na mBank z KB a hle – dosla jsem k podobnym pocetnim vysledkum. To jsou ty zchudle bankovni instituce plne pracujicich souchotinarskych vdov s sesti sírotky na krku!

  4. neděste už ty naše mladé nedostatkem spánku a vyčerpáním!já si z šestinedělí pamatuju jediný negativní zážitek,a to chrápající spolubydlící u Apolináře.budete šťasní,rozněžnělí,únavu nebudete cítit.vyčerpaní budete,až vám mladej podpálí koberec v obýváku.

  5. doporučuju rodit v pátek dopoledne. večírek se poté může ideálně rozběhnout :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>