Soutěž o knihu, která se vám nebude líbit

Když už máme to jubileum…

Dřel jsem se na to přes pět let, ale asi to stálo za to. Na ukazateli návštěv se každým okamžikem rozsvítí pěkný, kulatý půlmilión. Takže pozor – ten, ta či to z vás, který, které či která mi pošle printscreen, dokazující, že právě on, ona či ono byl, byla či bylo jubilejním půlmilióntým návštěvníkem, dostane dárek.

Dárkem je kniha od Jeana-Patricka Manchetta, což je poněkud obskurní Francouz. Jeho útlý román je naštěstí přeložen do angličtiny a jmenuje se The Prone Gunman. Je to celkem průměrný thriller o nájemném zabijákovi, ozvláštěný mým podpisem a gratulací.

Vsadím se, že jeho čtení vám zvedne prestiž, protože jsem si ho teprve nedávno objednal z Amazonu a v Česku není mnoho lidí, kteří by toto svěží dílko už měli nastudované. Do kavárenských diskusí o románu noir tedy získáte strašlivou a nepřemožitelnou zbraň!

Důkazní materiál mi pošlete na mail lobo zavináč bloguje tečka cz. A teď vzhůru do boje, čas je nemilosrdný!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Soutěž o knihu, která se vám nebude líbit

 1. Tak jsem to o čtyři přešvihnul, to se asi nepočítá, co :)
  Gratulace k půlmega, jen tak dál lobo!

 2. Tak te musim zklamat. Vitezem se nestala nezadana atraktivni sestnactka, ale zadany neatraktivni skorotricatnik. Kontakt mas na mailu.

 3. pedropo: Pche, o čtyři, tady jsou horší tragédie!

 4. pedropo: přesně tak, nepočítá:-) tak u miliónu dostaneš druhou šanci:-)
  Pk.: k čemu by mi byla nezadaná šestnátka? už jsem ti napsal…a blahopřeju!
  asTMA: muhaha!
  Psice: a ty budou stát za to…

 5. katchaba: to je, můžeš si za odměnu koupit nanuka!

 6. Proč The Prone Gunman?Nebylo by lepší věnovat jako cenu vázaný soubor spotů z Tvého blogu? Když už je to k tomu jubileu…:)

 7. Raven: to bych musel pracně tisknout, knížka je mnohem pohodlnější:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>