Napsal jsem dopis

lobo vs. Probo Trans BerounDobrý den,

nepovažuji se za člověka, který si stěžuje kvůli každé maličkosti, ale momentálně si na vaše služby stěžovat prostě musím. Konkrétně jde o autobusovou linku č. 130444 8 (6:45 Věšín – 8:25 Praha). Jezdím jí téměř denně. V minulém týdnu se dvakrát stalo, že uvnitř tohoto autobusu hodně, ale opravdu hodně silně páchl pot – a zcela nejvíce vepředu u řidiče (podle jízdenky se jmenuje Ladislav Vinš). Přešel jsem to; takovéhle věci se v autobusech bohužel zkrátka stávají.

Při dnešní jízdě ale už šlo o zápach naprosto otřesný a mimo všechny tolerovatelné hranice. Přední polovina k autobusu byla kvůli němu takřka k nepoužití, a i zcela vzadu byl pot cítit ještě velmi intenzivně. Jsem myslím v těchto věcech celkem otrlý, ale dělalo se mi zle. Nevím, zda tak zapáchá sám autobus nebo jeho řidič nebo některý z pravidelných cestujících, který vždy sedí vepředu. Vím ale, že několik z mých známých, kteří touto linkou také jezdili, už raději kvůli zápachu ve vašem autobuse jezdí do Prahy linkami jiných společností, byť jim to časově nevyhovuje.

Každodenní dojíždění není samo o sobě bůhvíjakým požitkem, ale ve vašem autobuse se mění v záležitost vysloveně hnusnou. Prosím, zkuste to nějak napravit – pokud smrdí autobus, vydrhněte ho Savem, pokud řidič, tak ho vyhoďte, pokud cestující, tak ať ho řidič nevpustí dovnitř. Budu vám vděčný já i další desítky pravidelných dojíždějících. Díky nápravu i případnou za odpověď!

V dokonalé úctě

váš pravidelný a až donedávna celkem spokojený zákazník
lobo

Maloměsto

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Napsal jsem dopis

 1. Vazeny pane Lobo,

  pachnouci ridic radne odvsiven a namoren v antiperpirantove lazni. Pokud by presto opatreni nebyla ucinna, 10 ks respiracnich rousek naleznete v priloze tohoto dopisu jako pozornost dopravniho podniku.

  S uctou Poto Trans Beroun

 2. V poslední době jsou ty příspěvky hodně monotematické. Nejvyšší čas přejmenovat tento blog na dojizdenidoprahy.bloguje.cz případně musimkoupitauto.bloguje.cz

 3. Vsak jim bude ouzko, az se Beroun prejmenuje na Mzin!

 4. F.: ba. tak jestli dneska budeš mít chvilku a cestu kolem nějaké prodejny, tak jedno kup…
  Xavon: už aby to bylo!

 5. sistr: možná je to ten tajemný autobusák Láďa z písně od Tří sester!
  hm: já se ukazuju rád, homoušku…

 6. Daves: já si tím jsem celkem jist:-)
  Quanti: vždyť říkám…

 7. Tak tohohle řidiče znám celkem dobře.Frajírek a někdy dost arogantní na lidi ale jezdí bezpečně a dost svižně a podobný problémy jak píšeš jsem rozhodně nezaznamenala.Každopádně se mu zmínim tomto blogu..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>