Nový kanclík, hmmm!

Kataklysma

Slíbené se stalo realitou a naše stále expandující firma se přestěhovala z lousy Holešovic na posh Vinohrady. Vlastní přesun se odehrával včera, a jak už to u stěhování bývá, šlo o akci chaotickou, plnou pláče, bědování a improvizace. Na konci dlouhého dne se ale dílo podařilo, IT muži připojili internet a od té doby bydlíme v novém, voilá!

Výhody z toho plynou zejména pro mne – na starém pracovišti jsem sdílel kancelář se třemi kolegy a jednou kolegyní, což, jak jistě uznáte, naprosto neodpovídalo stupni mé velekněžské důležitosti. Včera se ovšem situace na kancelářské frontě dramaticky změnila a já dostal darem nevelkou, ale útulnou místnost, kde můžu spřádat světovládné plány.

Sdílet ji nebudu zcela sám, ale s jedním z podřízených, což ovšem není na škodu – aspoň budu mít koho posílat do nedalekého obchodu pro drobné laskominy. Onen kolega si navíc dnes vzal dovolenou, takže si užívám zaslouženého klidu a sytím vzduch hlasitě puštěnými Kataklysm, aby bylo zjevné, že má pracovní morálka je obří.

Přistupme k oknu: zabírá podstatnou část jedné ze stěn, a jelikož kancelář mám situovanou ve druhém patře jakési extraordinérní vily (na zahradě jsou zcela zjevné pozůstatky fontány, byť momentálně zasypané listím a nefunkční), naskýtá se mi celkem utěšený výhled. Žádná rušná silnice plná tramvají, jako v Holešovicích! Koukám do podzimně zbarvených zahrad sousedních vil a na několik neosecesních staveb v sousedství.

Ani si nechci představovat, do jakých výšin má pracvitost v takovém prostředí naroste. A teď si ty Kataklysm pustím ještě jednou. Taking The World By Storm!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 thoughts on “Nový kanclík, hmmm!

  1. milovníkům kataklysm doporučuji k pozornosti též type o negative, to bude v kanclu teprv veselo, jéje!
    (na jeden z neškodných popíkových žertíků dovoluji si upozorniti v www)

  2. brtník: tomu říkám popík! lepší než Kroky Františka Janečka!

  3. dalimil: jak říkají hudební kritici – za tu muziku palec nanoru!

  4. velká chyba, třeba by to nebylo tak bez koulí…

  5. dalimile, na takové lichotky nejsem zvyklý:-) ale díky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>