Běžná nuda s polonahými modelkami

Pracovní sobota

Tak tahle práce by mě asi bavila i dlouhodobě, říkám si v prvních minutách sobotního focení. Jsme v ateliéru, kromě mě a fotografa a pomocného personálu ještě tři modelky. A jejich úkolem je fotit se v plavkách i prádle a eventuálně i bez, a poslouchat na slovo buď fotografa, nebo mě.

Takže teď se předkloň, usměj a pořádně si zmáčkni prsa k sobě, ať máš mezi nima co nejhezčí žlábek, přikazuji, modelína tak poslušně činí a fotograf zahlcuje ovzduší blesky. Jenže už během první modelky (a ta je zdaleka nejodvážnější) mě to přestává bavit, při druhé modelce nenápadně zívám a při třetí už si otevřeně přeju být doma.

Zkrátka nuda, jenže fotky na titulní stranu našeho magazínu se samy neudělají, a tak je nutno i takové martýrium podstoupit mlčky. Navíc se zřejmě zvýšily moje vyjednávací skillz, protože za pět hodin sobotního focení jsem si u šéfa vydupal celý volný úterek (čímž nenápadně naznačuji, že na rozdíl od většiny z vás zítra nenasednu na MHD a nepojedu bůhvíkam předstírat, že mě baví sedět osm hodin v kanceláři a řešit neexistující problémy).

Místo toho se zřejmě budu věnovat studiu metod přežití ve světě po nukleární válce – obstaral jsem si totiž Fallout 3, nejnovější pokračování pramálo známé a naprosto nezábavné herní série, o které jste zřejmě v životě neslyšeli… A i když kouzlo předchozích dílů je trochu pryč, pořád ještě nový Fallout na hranici zábavnosti stavím řekněme nad chov akvarijních potkanů, takže jsem ochoten mu pár desítek hodin svého života věnovat.

A pravidelná zpráva z ranního busu: Dnes se do služby vrátil řidič-smraďoch. Na jeho pižmo jsem vyzrál tím, že jsem se posadil co nejdál od něj, tedy na pětku. Bohužel vedle mě seděl jakýsi autista, který si po celou dobu jízdy se zaujetím četl mé kalhoty (je na nich vyšito asi deset slov), studoval strukturu tkaniny mé košile (zřejmě se moc díval na Wanted) a hlasitě a šťastně se zasmál, kdykoliv jsme míjeli billboard na film Vy nám taky, šéfe!

Takže mám chuť na panáka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Běžná nuda s polonahými modelkami

 1. Takhle začíná vážný alkoholismus.Nejprve máš pořád chuť na panáka, pak Tě přestane bavit sex, potom Tě přestanou potřebovat v práci, ale je jim blbé Ti to říct, takže máš pořád volno a nakonec Ti začnou lidé okolo Tebe připadat divní. U mě bylo další fází zjevování bílých myší, takže se asi brzy uvidíme ve zverimexu :) ))))

 2. „žlábek“ je pekelné slovo. Ihned si vzpomenu na pánské toalety v hospodě U Charvátů v Kamenném přívoze !

 3. Raven: zatím jsem v první fázi tebou popsaných syndromů, tak to mám ještě dost času:-)
  dalimil: pán je gurmán!

 4. Počkej, počkej…Jak v první fázi? V tonhle spotu jsi popsal, že máš všechny :) )) Tedy, až na ty myši…

 5. A pokud pochybuješ, tak tady máš důkazy!„…už během první modelky (a ta je zdaleka nejodvážnější) mě to přestává bavit, při druhé modelce nenápadně zívám…“ ( Tak to je začínající nechuť k sexu ) , „…jsem si u šéfa vydupal celý volný úterek…“ ( A nedalo to ani moc práci, viď? ;) ),“…vedle mě seděl jakýsi autista…“ ( Chápu. A Ty už chápeš? ) :) ))))

 6. jestli sis na F pořídil falus3,tak se má na co těšit !

 7. jsem dala potkani do akvária a oni se mi utopili,svině jedni.

 8. f3 za to rozhodně stojí :) když nějaká hra zaujme i mě, už je co říct…

 9. Pokračování Ravena… pak začneš jen tak posedávat, pak už jen tak poleháváš a pak když se chceš zvednout, narazíš na víko od rakve.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>