Jak se chová slušná dívka…

…na pánských toaletách?

Práce je zlá, přátelé. V poslední době dřu jako mezek, a to říkám jen proto, že kdybych popravdě uvedl, že dřu jako negr, sesypou se na mě mírotvorní zastánci politické korektnosti a umlátí mě batikovanými tričky. Ale nestěžuju si, naopak – práce mě pořád ještě baví a člověk při ní zažije i leccos zajímavého!

Třeba včera – to mi takhle nějak před obědem zavolal kolega, že pro mne má dárek od obchodních partnerů. Radostně jsem se zatetelil (může-li se tedy stokilový muž tetelit) ve šťastné předtuše. A opravdu, za pár minut mi kolega do kanceláře donesl dárkové balení whisky, kterou tu kvůli reklamnímu kodexu nebudu přesně jmenovat, ale šlo by ji popsat jako tucetletého Jendu Chodce černá nálepka. Mňam, tu jsem pil naposledy před pár lety, když jsem ji na dnes již bohapustě neblogující Mek Bílové vyhrál v literární sázce.

Další pracovní zážitek je úzce spjat s toaletami, proto si zde musím dovolit pověstný cimrmanovský krok stranou: Na starém pracovišti nás bylo asi patnáct a sdíleli jsme jednu toaletu, což občas vedlo k dramatickým situacím a studenému potu na čele. Po firemní expanzi a přestěhování je nás asi padesát a dělíme se o toalety dvě, konkrétně pánskou a dámskou. Tedy žádný velký progres.

Slečny jsou na pracovišti v jasné menšině, takže se někdy logicky stane, že když je pánský záchod obsazen, vyprázdněníchtivý pán jde na dámy. Nicméně už dvakrát se mi stalo, že jsem jednu kolegyni potkal právě v okamžiku, kdy vycházela z pánských toalet. Vždycky se rozpačitě usmála, jak to asi dívky běžně v takové situaci dělají, já utrousil nějaký aforismus a bylo.

Budiž, to se přeci jen může stát – pánský záchod je obsazený, nový pán vleze na dámský, mezitím se pánský uvolní, přijde dáma a zjistí, že u nich je plno, tak jde na pány. Zcela v pořádku. Musel jsem ale ocenit slušnost oné kolegyně – po obou jejích návštěvách bylo totiž na pánském záchodě prkýnko vzorně zvednuté.

Teď už jen zbývá dořešit, zda ho po použití zvedla, nebo zda čůrala ve stoje. Ale to přenechám někomu investigativnějšímu…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 thoughts on “Jak se chová slušná dívka…

  1. Ve stoje.Za pomoci speciálního feministického trychtýřku, zvlášť určeného k tomuto účelu. Viděl jsem na vlastní oči! Tedy…trychtýřek, nikoli samotný akt použití. Ale četl jsem návod!!! :)

  2. Já nevím, co s těmi záchody všichni máte. Prostě prkýnko ani nespustila a přidřepla. I tak lze provádět (nejen) anální úkony.

  3. Psice: klonim se k teorii alenec, lobo ty neznas povestny divci lyzarsky pridrep?:)

  4. alenec, psice: vždyť jasně píšu, čůrala ve stoje – a tím myslím přidřep, nebo též podřep:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>