Hacknutý David Rath

Následující záběry jsou drastické
Přátelé, možná jste se o tom už dozvěděli, ale stejně: koukněte na http://www.davidrath.info a klikněte na cokoliv – na stránce se okamžitě spustí poněkud disgustující video. Nějak jsem neměl sílu ho dokoukat, ale moc bych si přál, aby jeho protagonistou byl opravdu maestro Rath… Předpokládám, že hackerský vtípek bude zanedlouho odstraněn, tak spěchejte!

Dost mi to zpříjemnilo jinak šedivé ráno!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

23 thoughts on “Hacknutý David Rath

 1. … taková malá znělka festivalu otrlého diváka (taky jsem to nedokoukal)

 2. wow! díky. Dělám hned screenshot, tohle by mělo být uchováno i pro další generace:)

 3. Uff, to bylo náročné i pro diváka, a to jsem taky nevydržela do konce :-) . Ale děkuji za zpříjemněné dopoledne :)

 4. Grrrc!To mi ho teda vyndej! Tohle je horší než společné vystoupení Markéty Muchové a Pepíka Melena! Nicméně vypodívací hodnotu o kvalitě stránek pana doktora to bezesporu má :-)

 5. 2 vteřiny…nějak mi došlo, jak to bude pokračovat a nemám na to…

 6. Ty jo, svého času jsem dokonce dokázala do konce dokoukat to fekální porno s knězem a jeptiškou a ještě se u toho najíst (chleba s paštikou), ale tohle je moc. Sice jsem to taky dala do konce, ale zbytek snídaně jdu hodit kočkám.

 7. Aaaa.. no tak to ne… Myslel jsem si, že vydržím všechno, když jsem byl schopen koukat na fotky soustružníka namotanýho na soustruh, ale tohle ne…

 8. tak tohle bych do pana doktora nikdy neřekl, přemýšlím, že mu dám hlas ;-)

 9. ale houbeles.. na internetu je spousta větších prasáren

 10. Taky nedokoukala. A nejvíc se mi líbí, že to tam pořád je ;-)

 11. videl jsem taky 2sec a dost…
  je mi lito, ale pravdepodobne to neni ofico web DRáta – není to registrované na osobu v ČR a navíc registrovala anonymni osoba (asi zametani stop). To nic nemeni na tom, ze bychom meli vsichni z blogu odkazovat – at to ma vysoky PageRank a je nahore ve vyhledavani google / seznamu .c)

 12. Je mi zle… Já jsem si myslela, že to má nějakou nosnou myšlenku, jako poučení do života, tak jsem chvíli koukala…

 13. RathA vy vsichni neco mate proti Dr. Rathovi? ..jste sebezahledeni Prazaci!

 14. Tak me napada – vy co jste to vydrzeli 2 vteriny a tvrdite, ze vite, jak to bude pokracovat – no nevim, ale podle me vyvoj celkem prekvapivy, doporucuji dokoukat do konce

 15. Akce: To jsem tvrdila já. A máš pravdu, mýlila jsem se. Po kontrolním srovnání s lobem jsem ale usoudila, že bych spíš vydržela moji „měkčí“ verzi, takže…nein, danke.

 16. vydržel…Dokoukal jsem to do konce. Dost mi přitom zatrnulo. Šílenost, ale člověk otupí vůči všemu. Ne každý má na tohle žaludek. Pro ty co nevydrželi tak dodávám, že není o co stát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>