Rozdíl mezi nemocí a orálním sexem

Je překvapivě malý

V pracovním mailu jsem našel mail, což by mě možná vyděsilo, kdyby se to ovšem nestávalo pětkrát do hodiny. Ovšem tento mail nesl veskrze pozitivní poselství – bylť to jakýsi Ghándí mezi maily.

Vážení kolegové, dnes byly schváleny tzv. sick days, psala naše 30kgA. tzn. v případě nevolnosti může zaměstnanec podle vašeho uvážení zůstat doma a nevybírat si dovolenou nebo nosit neschopenku. Každý má nárok na 5 sick days za rok; přičemž si lze vybrat maximálně dva sick days po sobě. Vše vyřizuji já.

Ta zpráva nás rozjařila; koho by ostatně zarmoutilo sdělení, že vlastně obdržel další týden dovolené navíc? A tak jsme se v kanceláři po chlapsku radovali, když mě napadla jedna z těch slovních hříček, které mě jednou zabijí.

Bylo by o hodně vtipnější, kdyby se 30kgA překlepla a všem poslala mail, že každý má nárok na pět suck days, vše vyřizuje ona, pronesl jsem do pléna, hoši se zasmáli, pak si to začali představovat a pak o svých představách začali mluvit. Já to úplně vidím, zasnil se nový kolega Pavel, a trochu mi to připomíná známou japonskou hru na sedm.

Prostě pátek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 thoughts on “Rozdíl mezi nemocí a orálním sexem

  1. dewberry: sick days je skoro tak dobrý, jako sick weeks!

  2. Budeš se muset spokojit s faktem, že tvoje suck days vyřizuji prozatím já…

  3. Daves: jenže já Facebooku ještě stále odolávám…

  4. a já myslel, že suck days už jsou dávno překonaný a baví se tím jen chudina… ?!

  5. musim si odfrknout; je zpropadene nepekne si o krasnych patcich a suck days cist v pondelni rano v kolbence!

  6. Psice: nevím nevím, jestli je dobré během suck days odfrkávat…

  7. kulida: ovšem pouze pro lidi se zkouškou z logiky:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>