Ježíš vás vidí!

A nelíbíte se mu…
Dnes jen velmi krátce, spíše piktoriálně. O své narozeninové oslavě už nehodlám moc hovořit, protože o některých věcech je zkrátka lepší mlčet. Dnes si půjdu bolavou duši léčit do Solidní nejistoty, kde podle všeho pořádají nějakou PR večeři pro mediální odborníky a bůhvíproč si vzpomněli i na mne.

Já samozřejmě jsem z podstaty prodejný, takže mě stačí pozvat na, cituji Jehněčí kotletky na lůžku s variací čerstvých salátů a papájou, steak z argentinské svíčkové s hříbkovou omáčkou, křupavou restovanou zeleninou a žemlovým suflé a flambovanou hrušku v karamelu, a moji náklonnost máte zajištěnou.

Stejně tak ale moji náklonnost získáte jímavým darem, což všichni moji přátelé vědí a v sobotu mi věnovali věci skutečně pozoruhodné. Vypíchnout bych tentokráte chtěl tohle tričko od kamaráda-skláře:

Škoda, že již nesdílím pracoviště s fiksu pojkou, protože v naší dlouhodobé soutěži o nejhezčí tričko bych tímto jistě znovu získal vedení. Už se těším, až bude dost teplo na to, abych tuto textilii mohl nosit viditelně a provokovat mladé křesťany!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 thoughts on “Ježíš vás vidí!

  1. To párátko!
    Baryku, tohle je ještě lepčí než legendární „Ježíš je kámo“!

  2. to je jeste daleko lepsi nez ususene ostatky mucedniku nebo buddhuv malicek zaveseny na krku!

  3. sistr: eh, kde že to momentálně pracuješ? člověk v tísni? :-)

  4. toto tricko ma naplna zavistou. Kde sa to da zohnat? :-D

  5. ďobo: to je dost zlé, ale jak sám píšeš – lepší než exekutor!
    AIF: v Rakousku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>