Bodyshot s Robertem Rosenbergem

Večírek snů

Ráno jsem na sobě pozoroval několik příznaků smrti, a není se čemu divit – poslední autobus jsem v noci stihl jen tak tak, spát šel pozdě a vstával časně, protože Horst se rozhodl vysvětlit nám, že zahálka je matkou neřesti a svůj čas probouzení přeprogramoval ze snesitelných sedmi na půl šestou.

(Mimochodem, od včerejšího večera Horst leze! Zatím sice takovým podivným modlicím stylem, ale lezení to je, o tom by nepochyboval ani největší skeptik).

Včera se totiž, byť s jistým zpožděním, slavily narozeniny magazínu, jehož kormidlo mám tu čest jistou rukou svírat. A samozřejmě, že není lepší volba, než takovou akci umístit do načančaného podniku, kde malé pivo stojí pade, pro polonahé číšnice a hostesky není kam plivnout a hladina decibelů se pohybuje daleko za prahem bolesti.

Lidí nakonec přišlo dost, a tak jsem narozeninový dort na pódiu krájel za velkého zájmu (ale neřízl jsem se!). Jen chvilku poté bylo vyhlášeno překvapení podniku a dvojice našich ředitelů plus já byla odvlečena na bar. Tam se každého z nás zmocnily barmanky, které nás pokořujícím způsobem zneužily, respektive donutily si z nich dát bodyshot.

Do té doby jsem coby spořádaný gentleman pil piva a giny s tonikem, a takto násilně do mne vpravená velká tequilla mi úplně dobře neudělala, ale co už – i poddaní mají právo se na účet svého managementu bavit!

No, a jelikož na večírek naprosto neočekávaně dorazil i pornokrál Robert Rosenberg, začala být zábava trochu rozjetější (mimochodem, některé kolegyně z něj ihned vymámily jeho telefonní číslo. Proč?). Všichni se každopádně dost chlámali…

Ještě hodinu po začátku pracovní doby jsme byli v práci dva. Teď je nás sedm. Kde je zbylých 43 lidí, netuším. Ale občas mi někdo opilecky chroptí do telefonu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 thoughts on “Bodyshot s Robertem Rosenbergem

  1. "…občas mi někdo opilecky chroptí do telefonu."
    To bude asi Robert. Prosí o slitování a žádá o pomoc :-)

  2. … ještě štěstí, že jsi nemusel ten bodyshot přijmout od samotného Roberta ,-)

  3. kvasňa: spíš se obávám, že šlo o někoho z nejvyšších nadřízených:-)
    Gomba: jeho štěstí:-)

  4. jen jestli se Robert v tvé přítomnosti necítil příliš ohanben !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>