30kgA rulez!

Když se dívkám přehřívá mozek…

Přes chodbu má kancelář naše třicetikilová asistentka, vám všem dobře známá 30kgA. A před chvílí se propotácela chodbou, nervózně se smála a barva jejího obličeje připomínala onu v socialismu opěvovanou záři nad Kladnem.

Představte si, začala vyprávět mě a kolegovi a stále ještě rudla a rudla, že jsem chtěla napsat našemu generálnímu řediteli, že s ním nutně potřebuju něco vyřešit, až bude mít chvilku. A tak jsem mu napsala smsku.

Pokyvujeme hlavami, protože nám to zní jako rozumný postup, a chápeme to jako jednu z těch slabších historek, které okamžitě můžeme pustit z hlavy. Jenže přichází nečekaná pointa:

Ale jak jsem dělala víc věcí najednou, tak jsem ten vzkaz dost pokazila, a nakonec jsem generálnímu poslala tohle, říká 30kgA a čte ze svého mobilu:

Honzo, až budeš, můžeš si na mě sednout? Urgent!

A pak zaměstnejte asistentku…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 thoughts on “30kgA rulez!

  1. PJ: jak se můžeš takové tragédii smát?:-)
    Gomba: nemohl, měl zrovna zasedání!
    ďobo: práce kvapná málo platná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>