Růžové hrabičky v akci

Jaké je být úderníkem
Mám zase jedno z těch období, kdy mi trochu docházejí síly. Sedět na dvou pracovních židlích je chvílemi vysilující; dojíždění člověku dvakrát nepřidá a radši vám ani nebudu říkat, v kolik chodívám spát, protože kdyby se to domákl Statistický úřad, nechá mi odebrat svéprávnost.

Takže na mě není hezký pohled: Jsem pomačkaný a zarostlý a pod očima mám pytle, které by mi záviděl nejeden pornoherec. Zvláštní je, že oč hůř vypadám já, tím lepší pohled je na F. Je den ode dne štíhlejší a hezčí – ale tak už to asi je ve vesmíru zařízeno a já jsem ten poslední, kdo by si na něco takového chtěl stěžovat.

Jinak, samozřejmě, přelomovou událostí včerejška byly první Horstovy narozeniny. Aniž by věděl, co se děje, dostal spoustu věcí od spousty lidí. A abyste neřekli, že na vás nemyslím, tady je jedna fotka z narozeninového dne, konkrétně z jeho začátku,

Jako správný úderník vyrazil Horst i v tento sváteční den pohrabat pískoviště. Pro hnidopichy snad jen upřesním, že ty růžové hrabičky nejsou jeho; coby největší a nejsilnější z přítomných dětí je sebral jakémusi obdobně starému latentnímu homosexuálkovi. Z viditelných hraček je jeho ono plastové nákladní auto, ale ono vlastně ani moc vidět není.

Pokud patříte k těm, kterým se zde obrázky neukazují, náhradu najdete zde!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové obrázky a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Růžové hrabičky v akci

  1. partiovka: znával jsem tě jako člověka nebojácného!

  2. lobo: no jo, ale tváří v tvář mocným genům jsem ohromen:-)

  3. partiovka: Ale ty nestejně velké oči má po mně!

  4. Tvari se, jak kdyz toho nadejneho homosexuala vzal hrabickama po hlave! (skoda, ze neni zaber na cele piskoviste, myslim, ze majitel hrabicek se tam vali v tratolisti krve a ukrivdenych emoci:)

  5. psice: majitel hrabiček si už hraje na jiném písečku:-)
    Ondrik: no jo!

  6. drsný výraz velkého bosse: "nejdřív vytunelovat, pak nahrabat!… ňáký otázky?!!" …a popelník s odloženým doutníkem zůstal určitě mimo záběr :-)

  7. bateriát: doutník neodklepává, popel rovnou polyká:-)

  8. Poprvé se mi tu zobrazila fotografie a musím souhlasit s Psicí – ten Horstův výraz je, ehm. celkem drsný :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>