Další krásný příběh o lásce

Jiné už neumím

Vždy jednou za čas to nastane – rozkládající se mršinu mé kdysi neúnavné autorské skvostnosti ohlodávají všednodennostní supi a zábavné historky jsou vzácnější než výskyt palindromů v reklamním letáku Penny Marketu. V takových chvílích je čas na zkazky mých přátel – a tak vypadá i dnešní menu grandhotelu Smutnej příběh.

Vypráví pracovní kolega, který nechtěl být jmenován, ale říkat mu můžeme třeba Lomikar, protože to se jeho jménu ani vzdáleně nepodobá. Jen předesílám, že Lomikar je mladý muž, nedávno se elegantně zbavil své ženské spolubydlící, nyní si užívá svobodného života a každá jeho noc je příběhem s otevřeným koncem.

Seznámil jsem se s jednou sympatickou dívkou; byli jsme spolu na víně, v kině i na večeři, a tak už se pomalu schylovalo k tomu, že by mohlo bejt něco víc. Předevčírem už to vyšlo, slovo dalo slovo a byli jsme u mě v bytě; hudba, jídlo, pití, znáš to.

No a tak jsem si říkal, jak to na ní navlíknu, a než jsem stihnul něco vymyslet, tak už se na to vrhla sama. Fakt jsem se ani nenadál a už u mě klečela a kouřila mi ho. No a pak super večer, i když jsem byl trochu zaskočenej tím, že mě to nestálo vlastně žádný úsilí.

Protože se mi to s ní fakt líbilo, byli jsme domluvený, že přijde i včera, v sedm večer. Takže jsem se těšil a byl nadrženej, a v šest mi od ní přišla smska. A tam psala: Lomikare, promiň, dneska ani jindy už nepřijdu. Byl to hezkej večer a líbilo se mi to, ale v pátek se vdávám.

No chápeš to? A pak jsem navíc zjistil, že si bere jednoho kluka, kterýho znám. Takovej hodnej a milej chlapík – a čeká ho takovejhle fail!

A jak to dopadlo? zajímám se já a Lomikar krčí rameny:

Jednoduše. Napsal jsem jí, že je čubka, ať si tu svojí díru zakápne voskem a táhne do prdele!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 thoughts on “Další krásný příběh o lásce

  1. že by Alien měl s těma ženskejma přece jen pravdu?

  2. v takovem pripade muze byt Lomikar rad, ze si zaslouzil jen oralni radovanky, nastavajici manzel dopadl o hodne hur:)

  3. psice: nastávající manžel si zřejmě užije radovánky víceméně anální…

  4. Roztomilé…

    V pátek… hm, obřady nebývají dříve, než v 10:00. To má chlapec ještě chvíli na to, aby se zachránil. Nebo aby byl zachráněn?
    (safra, vždycky jsem si chtěl zkusit zařvat na celý kostel odpověď na otázku "Má někdo něco proti tomu, aby tito dva byli spojeni svazkem manželským?" :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>