Nepřekonatelná generační bariéra

USA vs. stará dobrá Anglie

Kolega V. je jen asi o tři roky mladší než já. Sedí ve vedlejší kanceláři a je v pohodě; nemám s ním sebemenší problém či konflikt. Respektive, neměl jsem. Ale předevčírem se sociální nůžky mezi námi dvěma rozevřely.

Máš super tričko, říká mi V. pochvalně. Souhlasně se usmívám, protože to jednak je pravda a jednak mi tohle tričko chválí snad každý.

To jsou Starsky a Hutch, ne? pokračuje V.

Můj souhlasný úsměv se mění na rty stažené do pověstné nesouhlasné bezkrevné čárky. Protože na mém tričku jsou Bodie a Doyle.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 thoughts on “Nepřekonatelná generační bariéra

 1. Já jsem ještě mladší než tvůj kolega, ale nevím, jak vypadá Starsky a Hutch, zatímco Bodieho a Doyla poznám bezpečně.

 2. to je pouceni pro priste: nosit na tricku nezamenitelne motivy. Treba Walker Texas Ranger nebo Nick Slaughter!

 3. Nezaměnitelné motivy.Popřípadě Křemílka a Vochomůrku. Konec konců, vzhledem k Horstovu věku bys měl ten šatník fakt trošku upravit :) ))

 4. dewberry: i mezi omladinou se najdou slušní lidé:-))
  eleska: patrně někde popíjí whisky…
  psice: to už bych rovnou mohl mít tričko s Jiřinou Bohdalovou!
  Raven: ne ne, Horstovým nejmilejším večerníčkem je Dexter:-)
  dond: chtěl jsem napsat pokračování, ale nejde to vtělit do slabik:-)

 5. body o dojl z těch seriálů pro pamětníky ? Co se honili s Žánem Maré a Fantomasem po střechách ? A kde se dá sehnat takový tričko, v antikvoši ?

 6. No, pro mě jsou třeba Křemílek a Vochomůrka docela dost zaměnitelní. Dodnes nevím, který je který… :-) ))

 7. extláča: to si s něčím pleteš, Bodie a Doyle vždycky jen někam přišli, tvářili se tvrdě, pak někomu dali do huby a zase odešli!
  nominek: to je ovšem frapantní neznalost:-)

 8. Bodie: co ta blondýna včera?
  Doyle: byli jsme na večeři..
  Bodie: ..a co?
  Doyle. no zůstala na snídani..
  Bodie: ty kanče!

 9. Pro lepší orientaci: Bodie je ten s tím blonďatým mikádem a Doyle vypadá jako macho verze Kutila Tima. Křemílek má trvalou a Vochomůrka je ten, co drsně špulí pusu. Ten dlouhej hubenej je Dempsey a ta malá kulatá je Makepeacová.

 10. eleska: A navíc ten Heřmánkův sexy hlas….hmmmmhmhm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>