Zápisky netolerantního cestovatele

Watch him trippin

Kamarád-sklář je po všech stránkách roztomilý člověk. Kdyby se narodil o pár desetiletí dřív, nepochybně by byl filmovou hvězdou a šňupal kokain s Adinou Mandlovou v mramorové koupelně Vlasty Buriana; Oldřich Nový by mu dělal bezejmenného poskoka.

Jenže osud mu nepřál, a tak se nyní opětovně vydává hledat štěstí do země whisky, vřesu a povolných ovcí. Jeho největší obavou, po zkušenosti z minulých let, byla přítomnost opálených a hlučných spolucestujících v autobuse… Jak se mu podařilo se s tímto nebezpečím vypořádat, jaké nabral cestou sexuální zážitky a jak dlouho mu vydrží láhev Hanácké, kterou jsem mu dal coby anestetikum, o tom všem mě pravidelně informuje smskami. Pokud jste multikulturního založení, rozhodně nečtěte dále!

Pondělí, 17:09: Kámo, vypadá to, že se dějí zázraky. 20 minut do odjezdu a nikde žádnej cikán. Asi se bojí na novej čistej autobusák a přestali jezdit do Londýna:-)

Pondělí, 17:41: Je zle. Jsou zákeřný a přijelo jich deset už z Brna. Taková to mohla být pohoda…

Pondělí, 20:38: No, právě vjíždím do staré vlasti a vedle mě přes uličku sedí super blondýna s trojkama a je jí kolem třiceti. Bude to plodně strávených patnáct hodin:-)

(teď já odepisuji něco lascivního o útoku na bodák a vylízání se z případných trablů, to jsou takové ty naše oblíbené vojensko-sexuální dvojsmysly)

Pondělí 20:41: Vylížu, ale nejdřív položíme kouřovou clonu!

Úterý 08:19: Kámo, to byla noc. Cikáni kvičeli jak podsvinčata a bloncka zmizela už o půlnoci v Luxembourgu. Teď jsme překročili Ardeny a jsme 40 kilometrů od Dunkerque. Nechápu, že to ti Němci nedorazili, je to úplně nebránitelná krajina…a teď přes Kanál!

Další zprávy dychtivě očekávám…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 thoughts on “Zápisky netolerantního cestovatele

  1. dřív stačilo dát neměckým celníkům plato plechovek a na Cínovci je všechny vyšoupli…. holt nová doba !

  2. dalimil: holt plechovky už netáhnou, celníci jsou zmlsaní:-)

  3. Věrný fanoušek: tak to je hrozná zpráva…jdu si dát panáka:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>