Stížnosti k vyšší moci

Bože, který neexistuješ, proč jsi mne opustil?

Jak by řekl Paul Signac, vezměme to jen v bodech:

- Pisoáry na firemních toaletách jsou zase jednou dysfunkční a ucpané odtoky propouštějí tekutiny jen velmi liknavě. Výsledkem jsou malebné a poměrně hluboké bazénky ve všech odstínech žluti (podle zdravotního stavu toho kterého močitele). Oku taková pestrost svým způsobem lahodí, ovšem nosu nikoliv.

- Kolega z práce dostal coby dárek za návštěvu tiskovky krásnou velkou značkovou autodráhu Porsche. Celým naším patrem od té doby zmítá vlna závisti, protože někteří z nás autodráhu nikdy neměli, jiní sice měli, ale jen nějakou lousy, ale všichni bez výjimky by ji chtěli. A i když si nejsem jistý, zda by autodráha v domácnosti disponující Horstem přežila déle než pár desítek minut, i já jsem kolegovi na pár okamžiků zcela nekřesťansky zazáviděl (což je v pořádku, neb jsem nekřesťan).

- Jiný kolega z práce dostal před časem coby dárek za návštěvu tiskovky obrovský sedací vak Fatboy. Proč už nechodím po tiskovkách? A proč se takovéhle dary za mých časů nerozdávaly?

- Zima klepe na dveře, takže se už stmívá tak brzy, že slunce v podstatě nevidím. Tím pádem si už během autobusových dobrodružství směrem k domovu nemůžu číst. Respektive, musím knížku zaklapnout tak v půlce cesty, protože neexistence světla je v té době již značná. A bude hůř.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 thoughts on “Stížnosti k vyšší moci

  1. navštiv tiskovku firmy PETZL a nafasuj čelovku na čtení v noci…

  2. dalimil: obávám se, že by mě s ní vykázali z autobusu:-)

  3. pisoáry smrdí, brzy se stmívá, blíží se konec mocnářství rakousko-uherského…

  4. nominek: donebevolající!
    ďobo: to jistěl napsal K.H.Borovský:-)

  5. Vsichni ste medialni mrdky – defky, co za pozvanku na bufet napisou cokolif.

  6. A co lampičku na knížku?Já to, člověče, nedávno viděl v akci a div jsem nteleskal :) Lampička, kterou přicvakneš na stránku a ona Ti svítí přímo na text. S tou Tě vyhodit z autobsu nikdo nemůže, to už by musel vyrazit i člověka s iPhonem :) ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>