Jak se baví skuteční muži

Víme, co je lepší než sex s Paroubkem!

Zápisky, v nichž se zmiňuji o své náklonnosti k whisky, jsou už co do objemu srovnatelné se spisem, který ostří hoši z Policie ČR založili na rodinu Kočkových, takže se tady nebudu opakovat. Whisky mám prostě moc rád a těší mě, že jsem k této ušlechtilé zálibě dotáhl i pracovního kolegu Lomikara.

A tak s Lomikarem chodíme ke Kratochvílovcům, žertujeme s majitelem, ochutnáváme a ukazujeme, že si vezmeme ještě to a to a támhleto, pan Kratochvíl pak vyřkne sumu, která by nepřipraveného člověka mohla zabít, my zamáváme svými slevovými kartičkami věrných zákazníků, zaplatíme a chystáme se k odchodu, a pan Kratochvíl řekne A už jsem vám ukazoval tady tuhle třicetiletou Glenfarclas? Stojí šest tisíc třista, ale dám vám jí za pět a půl, a my jsme na vážkách…no, prostě idyla.

Při své zatím poslední návštěvě jsem v rozporu s běžným bontonem nesáhl po produktu ze Skotska, ale po irské Connemaře. A večer jsem ji doma otevíral a vyprávěl F. komické historky o tom, kterak Lomikar nakonec vábení pana Kratochvíla podlehl, protože, jak sám řekl, je momentálně bez přítelkyně, a i když dává za luxusní alkohol horentní sumy, pořád mu na kontě zůstává víc, než když byl s ní.

V ten moment mi přišla od Lomikara smska, a strhla se tak krátká a výživná konverzace, kterou pro potřeby a poučení budoucích generací zde uvádím:

Lomikar: Myslel jsem, že to zvládnu, ale nelze odolat. Chtíč je silnější rozumu. Jdu otevřít ten Glenfarclas…

Já: Jdi do toho!

Lomikar: Je to epické. Lepší než sex.

Já: Ta Connemara mě taky mile překvapila. A i když na Glenfarclas pochopitelně nemá, je určitě lepší než třeba sex s Paroubkem.

Lomikar: Tak to je lepší i tuzemský rum, vylizovaný ze dna pisoáru ve čtvrté cenové skupině!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 thoughts on “Jak se baví skuteční muži

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>