Tobě to vážně ale strašně sluší

To se dobře poslouchá.Co na tom, že včerejškem se opět o něco více přiblížila zima. I tak to byl den skrznaskrz příjemný. Začalo to obědem: do Prahy zase jednou přijela moje velmi blízá kamarádka a někdejší spolužačka Darina, kterou někteří z vás znají. Ano, ta Darina, která studuje ve Francii, která je už čtyři roky vdaná a přibližně stejně dlouho má i dítě, aniž by na ní cokoliv z výše jmenovaného bylo poznat.

Takže jsme spolu zašli na oběd a skvěle se přejedli za velmi přijatelnou cenu. Kde? To vám neřeknu, všichni byste tam začali chodit. Nicméně před obědem, během oběda i po obědě se na mne Darina třikrát zkoumavě zahleděla, třikrát potřásla hlavou a třikrát vyřkla ortel, který je titulkem této povídánky. A vždy neopomněla dodat Já ti to říct můžu, já jsem vdaná, takže ti to neříkám proto, že bych tě chtěla sbalit!

Inu, co to nepřiznat, potěšilo mě to. Moje křehká a nabouraná psychika je vůči takovýmto hodnocením velmi otevřená. A to enimen tvrdí, že v těch krásných hnědo-modrých džínách vypadám jako buzna! Sám je buzna, tak je to!!

Po obědě jsem přizdobil svůj vršovický pokojíček plakátem na Svět zítřka, který mi sehnal jeden ze spolužáků. Konečně mohu před usnutím obdivovat rty Angeliny Jolie, stejně jako další její neméně pozoruhodné součásti! S dobrou náladou jsem si odskočil zafunět do posilovny, a když jsem se do bytu vrátil, nalezl zde enimena, kterak netrpělivě vyčkává mého příchodu a vznáší mým směrem prosbu o změnění vizáže.

Jsem chlapec troufalý a nebráním se zkoušení činností, které jsem dosud neozkoušel. Takže ačkoliv jsem zatím s kadeřnictvím měl zkušenost jen coby zákazník, odvážně jsem se chopil mašinky, téměř nahatého enimena posadil na záchodovou mísu a vrhnul se na výrobu krátkého jednotného sestřihu. Co vám budu povídat, chlapec se kroutil, ale pevnou rukou jsem mu vyrobil skvostný vězeňský look, všechny hnidy a vešky vyhnal z jeho hlavy do tommaserovy peřiny, a znovu jsem sám sobě potvrdil, že jsem šikula.

Kdyby někdo z vás měl zájem, určitě vyjdu levněji než jakýkoliv z vizážistů, kteří jsou stejně všichni homosexuálové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Tobě to vážně ale strašně sluší

  1. a co by to vyholování řekl Franta Straka ? měl by radost …

  2. darina… kdykoli se darina na blozích probírá, ať už u tebe nebo u františka, mám chuť se zas a znova vytasit s dogmatem, že je to nejsympatičtější osoba, co jsem kdy zahlédl v našem ústavu. Takže to musím zopakovat i tentokrát. :-) )

  3. hej, k tomu komentáři výše já se nehlásím, :-) o tom já nic nevím, lobo. :-) Já ji vždy sledoval jen z povzdálí, nedutaje. :-)

  4. To už jsme zase u Dariny? Ona tady je a ani se neozve svému nejmilejšímu exspolužákovi? To mě velmi mrzí. Velmi…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>