Orgie s Thajkou

Jednou to přijít muselo

Většina z vás si pravděpodobně pod slovním spojením thajská masáž představí něco takového (pozor, odkaz vede na video, které by moc mladí a moc staří lidé neměli sledovat). I já jsem měl podobné představy, když jsem před časem od svých blízkých dostal poukaz na devadesátiminutovou thajskou masáž, ale navzdory obavám z výše zobrazeného jsem včera sebral zbytky odvahy a do salónu ve Slovanském domě dorazil v domluvený čas.

Už v prvních sekundách pobytu tam jsem seznal, že realita je videu vzdálena na hony (je-li takové masturbační přirovnání korektní). Každý zákazník nafasuje erární tepláky, tričko a trepky, a i thajské masérky zůstávají celou dobu cudně zahaleny. Což je asi dobře, protože alespoň těch pár, které jsem včera viděl, se evropskému ideálu krásy spíše nepřibližovalo.

Mě se zmocnila žena možná mého věku, ale ve srovnání se mnou asi o metr menší a sedmdesát kilo lehčí. Žádná velká konverzace se nekonala, česky uměla říci jen otočit a oukej, ale já si stejně povídat nepřišel, takže co.

Ulehl jsem na matraci a sám sebe se dotázal na dvě věci: Jak, proboha, vydržím ležet devadesát minut a nic nedělat? A jak může tak drobná žena zvládnout rozhýbat mou tělesnou schránku? Odpověď na druhou otázku přišla rychle: Zvládne.

Thajka mě několikrát různě zmáčkla, pak jsem dostal pár koňarů a pak se po mně prošla sem a tam. Po úvodních vteřinách opatrné nedůvěry jsem poznal, že je to ultrapříjemné, a že zřejmě ví, co dělá – a nechal ji dělat její práci. Thajka mi začala systematicky oddělovat jednotlivé svaly (kromě svěračů snad všechny) a šlachy od kostí a pak je vracet na přibližně správné místo, já zavřel oči a přál si, aby to nikdy neskončilo.

Čtyřikrát ve mně něco křuplo, ale nezdálo se, že by to bylo na škodu. A těch devadesát minut uteklo rychleji než Usain Bolt. Když jsem ze salónu odcházel, bylo svět navzdory večerní tmě růžový jako panter.

Thajka mi zřejmě nějak pocuchala čakry, protože energie jsem byl plný až moc – dokonce tak, že jsem večer ne a ne a nemohl usnout. Ale když mi dnes v 5:55 zazvonil budík, bylo to už zase všechno pryč…asi budu brzy muset jít znovu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 thoughts on “Orgie s Thajkou

  1. Možná bys měl chodit ve 4.00, to pak budeš v těch 5.55 přesně v tej správnej kondici!

  2. Loboušku, ano, ovšem pln energie – a to se taky počítá!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>