Jezevec, sádlo a Ron Perlman

Neholený bobřík odvahy

Běh času je neúprosný; to člověk nemusí být astrofyzik, aby si něčeho takového všiml. Kdybyste se mě před dvaceti lety zeptali na ideální odpočinkový víkend, pravděpodobně bych s planoucíma očima hovořil o krabičce nových angličáků, videokazetě se špatně nadabovaným špatným filmem, Kinder vajíčkách a žvýkačkách Donald.

Kdybych na totéž téma diskutoval před deseti lety s kamarády u piva, pravděpodobně bychom velkopansky blábolili o autobusu plném švédských modelek, sudech piva, obřích obrazovkách s fotbalovými zápasy, sklenici sádla a vycpaném jezevci.

A když jsme dané téma nakousli dnes u oběda s kolegou Lomikarem, zastřeně jsme se rozhovořili o chatě v horách, roztopeném krbu, pohodlném křesle, kvalitní skotské a neméně kvalitní knize. O jezevci či angličácích ani slovo, a to je na pováženou.

Ani si nechci představovat, kam to takovým tempem dospěje za dalších deset let; pravděpodobně se budu těšit na nové techniky cévkování, potupné lázeňské procedury a nákup francouzské hole.

No nic.

Před chvílí jsem zjistil, že dokážu zvláštním způsobem sesunout spodní čelist a do očí si vložit výraz idiota; vypadám pak trochu jako Ron Perlman. Nevím ovšem, jestli je dobré takové věci nacvičovat před zrcadlem na pracovním wc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 thoughts on “Jezevec, sádlo a Ron Perlman

 1. a já hlupák si až doteď myslel, že k tvé fyziognomii má nejblíž miloš čermák! otevřel jsi mi oči.

 2. partiovka: No nestraš! Já teď RP vídám večer co večer (SOA) a pokládám ho za opravdu ošklivého muže. Což se o sexy lobovi (a sexy milošovi) rozhodně nedá tvrdit…

 3. mladi z tebe rychle prcha
  starni proto ve stoje!
  nevadi ni ruce tres
  kdzy pripominas Hellboye…

  (tento zasrany linux nema cz klavesnici…)

 4. partiovka: muž mnoha podob, to jsem já!
  ďobo: kdepak Hellboy! Clay Morrow!

 5. Lobo, nelži! Jsi podobný Ježkovi, to ví každej, kdo kdy vkročil do Modrého pokoje!

 6. asTMA: jsem téměř bez bodlin!
  baryk: ano, ano, dělat si legraci z člověka, který ti půjčuje peníze a de facto tě drží při životě, to by ti šlo:-)

 7. Za deset let to bude tak, že se budeš těšit, jak se dlouho vyspíš, ale probudíš se v pět a už neusneš, tak půjdeš něco kutit po domě a v deset dopoledne už budeš tak zmoženej a otrávenej, že by nejraději šel zase do postele…

 8. Paželv: tedy, jinými slovy, budu šukat po světnici? to zní férově:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>