Hádanka ze severu Čech

Epos o Gílgamešovi
Co je horšího než černá hodinka?
Černá rodinka.

Tímto zdánlivě politicky nekorektním úvodem bych jen chtěl podtrhnout smutek reality: V deset dopoledne mi začíná série strategických porad, která potrvá cca do čtvrt na pět. Pokud dojde alespoň na přestávku na oběd, bude to velké vítězství lidství, ale kdo by v jednadvacátém století v něco takového věřil?

K dovršení všeho zlého jsem si dnes na nohy nazul své nejoblíbenější a největší modré gladiátory, jejichž zvýšená podrážka mi přidává přesně ten centimetr a půl navíc, kvůli kterým se teď při průchodu dveřmi mlátím o horní futro. Au.

What a day.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 thoughts on “Hádanka ze severu Čech

  1. Paželv: to věru! btw, jste v Čechách? nechtěli byste se o nějakém víkendu stavit na maloměstě?

  2. Ale, my už jsme se dvakrát málem stavili, ale nakonec to vždycky skončilo tak, jak jsem popsal v minulém komentáři. Já pospával a Viking seděl u notebooku…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>