Jsem nadšen, všichni jsou nadšeni

Díky, Novinky!

Chovám obdiv k fyzikálním objevům, i když sám jsem se v pochopení fyziky nikdy nedostal za jednozvratnou páku (a to jsem se tehdy mohutně soustředil, neboť jsem myslel, že to nějak souvisí s pravidly masturbace).

Takže když se objeví ve zpravodajském servisu zpráva o tom, že vědci dokázali teleportovat foton, že sestrojili prototyp letadla, které zvládne pětinásobek rychlosti zvuku nebo že se rozhodli bombardovat Měsíc, mám z toho radost a u oběda o tom vyprávím kolegům, čímž moje popularita narůstá do stratosférických výšin.

Když jsem dnes koukl na Novinky, zaujal mě titulek, obsahující slovo CERN (protože, jak všichni víme, jde o ústav založený Petrem Olmerem). Začetl jsem se a můj den se rázem zlepšil – Novinky opět dokázaly, že jejich redaktoři mají pro hledání sloves talent od pánaboha:

V obřím urychlovači CERN se v pondělí uskutečnily první srážky částic…všichni v kontrolním sále vybuchli nadšením.

Co na to říct? Bum!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

18 thoughts on “Jsem nadšen, všichni jsou nadšeni

 1. A Petr Olmer si courá kdesi po Emerice, místo aby svou přítomností ozdobil ve Švajcu stromoví široko daleko!

 2. Taky jsem vybuchl! Zdalipak vybuchl i Petr? A vybuchla i F. s Horstem poté, cos jim tuto zprávu tlumočil, sám znetvořen výbuchem? A co by na to řekl Jan Tleskač?

 3. asTMA: je to zkrátka flink, floutek a flákač:-)
  Paželv: byl to řetězový výbuch!
  eleska: fire in the hole!

 4. lobo: A různá další slova od fl-! Florista, kupříkladu! Flagelant! Flanďák! (Však si už v Karlíně psával na dvéře monsignor, jen aby pozlobil paní Uhlíkovou!)

 5. Tady jsem snad ani nechtěl být… uvědomujete si vůbec, že teď žijeme v domácnosti bez kuchyňského robota?

 6. jen aby nam tam nevytvořili nějakou tu CERNou díru…

 7. P~O: Na to existuje jediná odpověď.
  Kitchen Aid!

  F.: Chybí tam L!

 8. baryk: ty to vidíš moc CERNě…
  asTMA: chybí L? takže Kitchen Laid? nu, to by mohlo pomoci:-)

 9. Jo, jo, Švýcarsko, to je samá CERNozem.

  Loboušku, to zní jako moc dobrý marketingový tah. Kuchyňský robot Kitchen Laid půjde stopro na dračku, nech si to patentovat! :o ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>