Highway to Heaven

Stairway to Hell

Jak je to dlouho, co jsem byl naposledy na squashi? Půl roku? Těžko říct. Nicméně včera jsme to s kamarádem Sobem rázně napravili, a dlouhá pauza na mém výkonu naprosto nebyla znát. Což může znamenat, že jsem tak dobrý, že nepotřebuji trénink, nebo tak špatný, že ani pravidelné hraní mi k ničemu nepomůže.

Ať je to tak nebo tak, nejsilnější moment utkání nastal krátce před koncem, kdy jsem do jednoho manévru dal všechno a pak jsem asi půl minuty skučel a byl přesvědčen, že jsem si zvrtnul kotník. Následně to chvíli vypadalo na únavovou zlomeninu, pak dokonce na tříštivou zlomeninu, ale nakonec se ukázalo, že je všechno v pořádku (i když já dosud věřím, že šlo o tříštivou zlomeninu a že můj zázračný regenerační systém ji hbitě vyléčil).

Co se týče novinek z života osobního, tak jsem si po vzoru velkých pracantů (třeba enimena) našel takový milý vedlejšáček, který pro mě bude znamenat cca dva pracovní víkendy v měsíci a velmi sympatický boost mého účtu. Snad se to povede dotáhnout do konce, ostatně pro velikou a zlou komerční televizi jsem už v minulosti něco málo napsal a už tehdy platili slušně.

Celé je to v rozporu s mou vrozenou leností, což přičítám nějaké vzácné mutaci mého organismu, vyvolané tím, že v posledních měsících vstávám o tři hodiny dřív než císař Franz Josef, celý den makám a do postele se dostanu dvakrát týdně. Tělo, zblblé takovým nasazením, si zřejmě vytvořilo závislost na dobře honorovaných činnostech a nutí mě vyhledávat další a další.

A já se nebráním, mě to baví. Ostatně, za měsíc mi bude třicet, a ještě nemám jachtu ani diamantový důl – a s tím je potřeba něco dělat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 thoughts on “Highway to Heaven

 1. Cože? Ty ještě ve třiceti nemáš jachtu! Aby sis mohl hrát co nejdřív s kormidlem(cítíš tam ten lascivni dvojsmysl),měl bych pro tebe návrh na job. Chceš znát podrobnosti? Myslím to vážně a bez teď už bez lascivit všeho druhu.

 2. PedroPo: Prosímtě! Nic mu nenabízej! Protože on to vezme a chudák děcko taťku uvidí jen na fotkách…o manželce a jejích potřebách ani nemluvě ;-)

 3. PedroPo: pokud nejde o telemarketing, rád si tvojí nabídku vyslechnu:-) klidně napiš na lobo zavináč bloguje tečka cézet
  F.: klid, jenom klid, to zvládnu:-)

 4. lobo: máš to na mejlu
  F.: tak snad, že bych někdy vypomohl…:)

 5. PedroPo: díky, to zní zajímavě, ozvu se. a na nějaké vypomáhání zapomeň, nerad bych vraždil své čtenáře:-)

 6. lobo: co bych neudělal pro svého oblíbeného bloggera v nouzi…

 7. kámo,je to tak, že pravidelné hraní se sobem ti k ničemu nepomůže :-)

 8. baryk: se Sobem jsme se shodli, že tvé pohrdání squashem je jen špatně maskovaný strach:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>