Chci tě!

Plus pravda o toaletním papíru

Bylo těsně před Silvestrem a já se vydal na bleskový nákup základních propriet (sekt, čočka, sekyra, semínka okurky – čeká nás perný rok!). Horstův kočárek jsem používal jako radlici, kterou jsem si v přecpaném obchodě vyráběl cestu, a tak nákup proběhl poměrně svižně. Potud vše v pořádku.

Ale sotva jsem se vymotal z nákupního centra, srazil jsem se s jedním svým strejdou. Tedy, není to opravdový strejda, ale na maloměstě jsme mezi sebou příbuzní skoro všichni, takže se známe a zdravíme. I když zrovna tento strejda je spíše na chvostu obecné popularity; jeho otec býval legendárním alkoholikem a strejda jeho pověst zdatně dohání.

Čau, pozdravil mě. Už bude deset, tak jdu na Slovanku, a kývl hlavou k nedaleké restauraci na konci ulice
Dobrá volba, pochválil jsem ho a tak trochu se mi ulevilo, že spolu půjdeme jen pár desítek metrů.
Byl jsem koupit hajzlpapír a ty kurvy maj jen to balení po čtyřech, postěžoval si mi.
Ale to se vyplatí, ne? povídám, protože jsem zaskočen.
Jenže po čtyřech balej ty jemný, říká mi. A já potřebuju ty hrubší.
No jasně, pořádnej chlapáckej papír, že jo? snažím se ještě vše zvrátit do vtipu, protože tuším, že debata směřuje někam, kde se mi líbit nebude. Ale vše je marno.
Né, ten jemnej papír je prostě na hovno. Pokaždý, když se tim utřu, tak mám ruku v prdeli. Potřebuju něco, co se neprotrhne! burácí strejda, ale už svírá kliku hospodských dveří, a tak jsem ušetřen dalších detailů.

Nicméně, protože jsem mu na začátku našeho setkání popřál vše hezké do roku 2010 a stiskli jsme si pravici, hned po příchodu domů mířím do koupelny a dlaň si dlouze drhnu pod proudem vroucí vody.

Ale svět není jen zábava a drsný toaleťák. Svět je i práce. A mám tu jednu vážně míněnou nabídku – hledám nové členy svého pracovního teamu. Externě, na zkrácený úvazek, na plný úvazek, beru všechno.

Koho hledám? Ideálně puberťáka ve věku 18 až cca 25 let, plus mínus. Musí umět anglicky, musí umět psát bez chyb (česky), musí to být vtipný, samostatný, nápaditý a spolehlivý praktikující heterosexuál s umírněně kladným vztahem k chlastu.

Co nabízím? Zábavnou práci pro web www.prochlapa.cz a imagazín Beast. Přijatelné peníze. Pracovní kolektiv bez idiotů. Jestli se na to cítíte, napište mi do vzkazů o kontakt.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 thoughts on “Chci tě!

 1. Tak diskriminační inzerát na práci jsem už dlouho nečetla…a co maminky na RD?

 2. Paželv: Co? Ty už nejsi puberťák? A já myslela…

 3. F: maminky na rodinných domcích? nevyzpytatelná sorta!
  Paželv: vy jste na to moc inteligentní:-))

 4. divim sesem myslela, že se tyhle vjecy píšou samy. to je fakt práce? kolik platíš? jsem heterosexuálka, praktikující, občas i při kojení. puberťačka těsně před třicítkou (asi osum hodin).

 5. bestie pro chlapaTak já bych si s dovolením také vzal (kontakt). Mediální mrdka jsem. Věkovou hranici o jeden rok přesahuji, avšak heterosexuál s kladným vztahem k hlavním tématům obou periodik (tj. ženám a alkoholu) jsem. Asi ne tak, abych si o nich sám od sebe pravidelně četl. Nicméně mě vždy fascinovalo, jak autoři článků tohoto ražení dokáží recyklovat to samé v jiném balení zas a znova. Proč tedy nebýt také trochu fascinován sám sebou, když se nabízí příležitost?:)

 6. jup jup. Som vtipný, samostatný, nápaditý, neholím si podpažie a pravidelně si prášim šaša na podobných stránkach. Foťák a objektívy included.

 7. ježišmarjá: je to práce pro celé muže:-)
  ninja, ďobo: koukněte do mailů…totéž platí pro duska a matouše, kteří se mi ozvali přes vzkazovník!

 8. Tak diskriminační inzerát už jsem dlouho nečetl!A co my, kteří splňujeme jen kolonku "heterosexuál"?:))))

 9. Já to doženu.Ale Ty musíš definovat, co si mám představit pod tím záhadným termínem "umírněný kladný vztah k chlastu":)

 10. Jo tak…:)Hm…když trošku přidám, mám další bod splněný :) )))

 11. CítímCítím se, to, tak. Piju, jak vidno. Píšu, jak vidno. Vtipný nejsem, jak vidno. Ale troufám si. Takže se hlásím o info…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>