Poprvé

Další z miliónů zbytečných a pro historii lidstva naprosto neužitečných blogů. Račte dále.No jo, tak po nějakou dobu trvajícím vnitřním boji i já vtrhávám na pole elektronického deníkaření. Co ode mě – tedy od tohoto blogu – asi tak můžete čekat? Buďte si jisti, že nebudu tak hýřivě vtipný jako již zřejmě totálně zesnulá Vosa na jazyku, ani tak nevtíravě zbytečný jako můj nejlepší kamarád a kolega blogger enimen:-) Ba naopak, budu vyhýbavě mnohomluvný a neupřímně otevřený. Tak je to totiž správné.

Pokud vidíte nějaký smysl ve čtení zápisků člověka, který za poslední dvě noci kvůli společensky pramálo přijatelným důvodům spal pouhopouhé čtyři hodiny, tak neváhejte a můj blog si bookmarkujte. Je to investice do vaší budoucnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 thoughts on “Poprvé

  1. Vida, první reakce:-) Gratuluju, juneau, zapsal ses do dějin.

  2. Nenínic zybtečné a už vůbec není nic naprosto zbytečné pro historii lidstva, je-li to nezbytné pro jedince. Neboť lidstvo se sestává právě z těch jedinců. :o )

  3. do dejin? ja, kdyz se nekam zapisu, tak jedine do dejin :) jinam to nema smysl :)

  4. ne ze bych toho naspal vic :)
    hm, za svoje tri roky online jsem si nikdy nikoho nebooknul. ani ted to neudelam, takze sory, ale treba se sem nekdy jeste podivam, jak se ti vede.

  5. i já chci mít zápis v dějinách!

    Tenhle komentář je sice napsanej až 21.9.2004, teda rok a den poté, ale jelikož se ti tu nezobrazuje datum a čas vložení komentáře, tak to nikdo nikdy nepozná a bude to vypadat, že jsem tě znal od samotného začátku, chá! Sláva mě nemine!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>