Masturbace v práci

Jednou to přijít muselo

sem poměrně otevřený vůči všem hudebním stylům včetně klingonského hrdelního zpěvu, a tak jsem nejevil známky znepokojení, když mi kolega Lomikar do kanceláře donesl krom ranní kávy i milý dárek.

Konkrétně šlo o nové číslo rockmetalového časopisu Pařát. Přiznám, že toto periodikum doposud radaru mé pozornosti unikalo, a tak jsem jím zvědavě zalistoval. Oproti očekávání na mě nevypadla třeba vrána v pokročilém stupni rozkladu nebo sáček s vepřovou krví, ale pouze pár víceméně standardních plakátů a bonusové CD.

To je nový album od kapely Masturbace, kde hraje můj bratranec, obohatil mě informací Lomikar a vznešeně odkráčel z mé kanceláře do té své. Potěžkal jsem CD zvědavě v dlani a pak jej zasunul do mechaniky, aby se mi lépe pracovalo.

Nebudu se tu pouštět do rozsáhlých hudebních kritik, protože v tomhle stylu nejsem úplně kovaný. V kostce řečeno: Pár tracků se mi kvůli něčemu líbilo a pár mě kvůli něčemu nudilo, ale to je v pořádku, takhle na mě působí většina alb libovolného žánru. Přesto si myslím, že by vás mohly zaujmout alespoň některé názvy písní:

Kapela: Masturbace
Album: Nablinkáno, nakakáno, spapáno
Tracky:
01 – Kamchčije samr song
02 – Nablinkáno, nakakáno, spapáno
03 – Der Feinschmecker
04 – Men in Black
05 – Děti hrající si v kafilérním odpadu
06 – Vstrč prst do vlhké flegmóny
07 – Komplex ztučnělého metrosexuála
08 – Rochentrochen
09 – Mám rád všechny lidi, ale jen středně propečené
10 – Zachraňte pralesy
11 – Démono, do prdele mně vskoč

Jen bych rád upozornil, že i songy se zdánlivě nevinnými názvy (např. Zachraňte pralesy) mají celkem svébytný obsah (např. volání po tom, aby si ženy přestaly holit ohanbí). Asi bych to nechtěl poslouchat v nekonečné smyčce, ale na takové to kancelářské dumání nad excely je to veskrze přijatelné…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 thoughts on “Masturbace v práci

  1. Josefo, tenhle blog je přístupný až od 18 let!

  2. nerad bych zde šířil paniku, ale asi mám flegmónu…

  3. enimen: můžu ti do ní strčit prst, jestli je dost vlhká?

  4. mám rád všechny bezdomovce, ale jen středně pomočené !

  5. Zpěvák, kytarista a vnuk Lubomíra Lipského o Masturbaci ,,Dědovi se ta deska docela líbila. Teď nás dokonce nechal zahrát ve filmovém medailonu o něm jednu skladbu. Víc se mu samozřejmě líbí ty měkčí skladby. On je hlavně rád, že máme nějakého zajímavého koníčka. Že se někde neflákáme a že máme alespoň nějak smysluplně strávený čas. Jsem moc rád, že se ujal úvodního slova na novém albu. Dodal mu tak noblesu a lesk.“ THUMBS UP

  6. Třéňa – to už je nějaká hodně stará zpráva, ne? :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>