Dokonalá prsa?

Inu, ano!

Omlouvám se za komerční vsuvku, ale jsem tak trochu autorem jednoho nápadu a nechtěl bych, aby zůstal nepovšimnut. Protože, když zůstane nepovšimnut, vydělám si na vysněný Gulfstream o něco později, než plánuji…

Bez dlouhých řečí vás tedy poprosím, abyste se podívali na stránku projektu Dokonalá prsa a své hlasy tam dali všem dívkám, jejichž poprsí si podle vás zaslouží zásah plastického chirurga. A abyste o tom všude mluvili a všechny tam lákali.

Odměnou vám budiž báseň, kterou jsem složil včera navečer, a která nemá s prsy nic společného. Jmenuje se Balada o poraněném Němci:

Přišel za mnou okupant
Říkal, že má v oku pant

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 thoughts on “Dokonalá prsa?

 1. mnóóójá bych především vyškrtal všecky uchazečky o zmenšení ;-) protože to jim na dokonalosti asi ubere :)

 2. dalimil: sehr gut!
  Gomba: kdo jsem já, abych někoho vyškrtával? :-)

 3. omyldoufám, že to je jen nedopatření, a link si zvěřejnil omylem před tím, než tom budou fotky PO operaci. takto jsem musel bohužel přehodnotit názor na matičku přírodu :-o

 4. lucky: jen pohlédni nemilosrdné realitě do tváře:-)

 5. hlasuju pro Martinu, ale je to o prsa, finalistky jsou až na výjimky vzácně vyrovnané. Bude nějaké pokračování? Třeba soutěž o nejlepšího kandidáta na anal bleaching?

 6. Lámem svoju básnickú berlu, okupant je vynikajúci. Laciný pokus o ľahkú kontru následuje. Volá sa "Balada o zraněném Němci, který si MP40 střelil do pohlaví":
  Ra-ta-ta, ra-ta-ta,
  čistej průstřel – varlata…

 7. Hm. Když ke svým 23. narozeninám nechci zvětšit prsa, ale jenom blbý bělení zubů, tak jsem asi trapná, co?;o)

 8. Hm. Když ke svým 23. narozeninám nechci zvětšit prsa, ale jenom blbý bělení zubů, tak jsem asi trapná, co?;o)

 9. Sorry za double, když ono mi to napsalo "čas vypršel, komentář zahozen," tak jsem aktualizovala.

 10. ďobo: inspiroval jsem se již klasickým dvojverším "šel za námi mameluk, tázal se, zda máme luk!"
  Kopřiva: trapná nejsi, ale plastičtí chirurgové by z tebe radost neměli:-)

 11. á tak, cimmrmanovský motiv dokonalého rýmu…
  eskymák
  si hezky mák‘

 12. Po shlédnutí těch stránek přemýšlím, že bych si vyrval oči z důlků, pak je rozšlapal a zakopal alespoň kilák pod zem… Díky, lobo, žes mi připravil jednu z nejotřesnějších chvil v mém životě. Bylo to skoro tak strašný, jako masturbovat před svou fotkou, na který bych byl nahej… Fuj, vážně začínám uvažovat, že tě za trest budu muset přestat vozit do práce….

 13. kamarád-právník: ta představa tebe při auto-autoerotice mě bůhvíproč pobavila:-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>