Pro samé bloggery není kam plivnout

Je nás mnoho!
Je to trudné, ale zdá se, jako bych byl obklopen jen blogujícími individui. To, že bydlím s enimenem a tommaserem, už dávno víte. Pravda, o kvalitě jejich textů a stylu jejich humoru si můžete myslet cokoliv, ale bloggeři to jsou, to se nedá popřít:-)

Vezměte si včerejšek: přijdu na přednášku, v klidu si sedím a mnoho nevnímám, když tu se rozletí dveře a do místnosti vejde a pár míst ode mě si sedne adbar. Nu, koneckonců jsme takřka spolužáci, takže na tom není nic až tak překvapivého.

Po přednášce vybíhám před školu a koho nevidím – proti mně si to štráduje Akkon. Dělá, že mě nevidí a v uších má sluchátka, ale zastavuji jej nešetrným krosčekem a prohodíme spolu pár vlídných slov.

Aby toho nebylo málo, dnes večer bych měl jít na pivo s Tou Neznámou, a půjde-li vše podle plánů, tak v pátek mě na oběd pozvala další bloggerka – ale o tom bych zatím asi neměl mluvit:-) Zkrátka, jsme všude!

Zdá se, že jedním z mála lidí, s nimiž jsem v nedávné době navázal sociální interakci, a kteří neblogují, je ten slovenský somrák, co mě zastavil včera na Andělu.

Prepáč, prosím tě, ale nemal bys pár drobných? Nebudem ťa klamat, něchcem to na žádné děti v Palestině lebo tak niečo. Potrebujem si kúpit flašku rumu, takhle nějak to řekl. A jakkoliv většinou jsem k podobným žádostem hluchý, jeho otevřenost a upřímnost mě přesvědčily. Pět korun ode mě dostal, panečku.

Jo, a pravidelné kulturní okénko, tentokrát Bridget Jonesová: S rozumem v koncích. Takže vězte, že ten film je relativně milý, občas najdete moment pro zasmání, ale garantuji vám, že dvě hodiny poté, co vylezete z kina, už nebudete vědět, o čem to celé bylo. Zkrátka tenhle snímek neurazí, ale ani se vám nezapíše do srdéčka. Celkově tedy spíše nedoporučuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

25 thoughts on “Pro samé bloggery není kam plivnout

 1. takže jsi měl jít misto bridget do hospy! :-) ale to by sis taky nic nepamatoval. :-) já se kupříkladu vrátil z toho semináře až teď, v poledne následujícího dne… nějak jsem se najednou ocitl na zbraslavi.

  onehdá jsem vylezl z našeho ústavu a taky jsem potkal akkona. akkone, že ty máš něco za lubem (lobem?), že tam tak furt korzuješ?!? :-)

 2. Garantuji vám, že dvě hodiny před tím, co vlezete z kina, ještě nebudete vědět, o čem to celé bylo – a to je co říct.

 3. takže tento film nenastavuje zrcadlo společnosti,v níž je dolar alfou a omegou ?
  Zajímavé…

 4. adbar: mě včera akkon tvrdil, že jde vyhledat lékařskou péči, či co…
  Petr: aby tak nedopadli i Koloušci…
  dalimil: to vskutku nenastavuje:-)

 5. nechci tě zklamat, milý Lobo, ale přesně tu větu, kterou jsi včera slyšel na Andělu, mi tuhle řekl slovenský blogger 21…

 6. Mek Bílová: sakra, takže jsem naletěl! chci své peníze zpět!!

 7. lobo: A to ještě nevíš, že včera večer jsem potkal tommasera!

  lobo, adbar: Je pravda, že adbara jsem potkal takřka na stejném místě, co předevčírem tebe. – Mívám tudy často cestu, a to nejen do Atmošky…

 8. Potřeboval flašu rumu a tys mu dal jen pět korun? Lakoto! Počkej až na tebe přijde žízeň!

 9. Akkon: bůh ví, kam vedou tvé kroky…
  Jura: už takhle jsem notně ustoupil ze svých zásad, tak to nesnižuj!

 10. jako králíci…přemnožení jsme, ó krutosti… dnes jsem na tuty cestou do obchodu potkala Bennyho na Hybešce
  jak je vidět, s upřímností dneska nejdál dojde i somrák, nejen demokrat

 11. ah: tenhle somrák to jistě myslel doopravdy upřímně, a navíc to byl chudý Asiat:-)

 12. mezi novými blogy je i jeden s označením Lama, že by přestup z konkurenčního systému

 13. jamon: taky jsem si všiml, ale spíš jde o shodu jmen. lama nebude měnit zavedenou značku:-)

 14. 2Benny: původně jsem tě chtěla pozdravit, ale nakonec jsem si řekla, že asi nevíš o mé existenci a nechala tě dál rozjímat na zastávce šaliny ;)
  2lobo: pak takový somrák si zaslouží, aby jeden pro tentokrát notně ustoupil ze svých zásad :)

 15. nebloguju, potřebuju prachy, myslím to upřímně
  dáš?

 16. mám takovou kamarádku a vždycky, když z ní po dvou hodinách slezu, za chvíli nevím o čem to celé bylo…je milá, neurazí…začnu jí říkat bridget!

 17. dort?? to je ňáká prasárna (něco jako sendvič)?
  neumim

 18. sistr, ty mě děsíš…lépe řečeno ty tvoje asociace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>