Pingl dává dýško hostovi

Nová doba!

Na, jsem s nima moc spokojenej, dává mi pingl Pavel hrst bankovek. Ale to je moc, protestuji, protože navzdory všemu mám stále duši poctivce. Pavel ale jen mává rukou, druhou mi točí pivo a kdyby měl třetí, tak s ní bude dělat obscénní gesta.

Pokud se teď ve zmatku tážete, co donutilo jinak zdravého hospodského, aby mi cpal peníze, vysvětlení je jednoduché: On neumí nakupovat po internetu z ciziny, já ano, tak jsem mu sehnal levisky, které i s poštovným z USA stály polovinu české ceny, a on se teď cítí být mým dlužníkem.

A to pivo mi taky neplať, prosimtě, odbývá mě ještě o chvíli později. A vůbec, tady máš z křesťanský lásky panáka. Já už mám v sobě čtyři, tak mě v tom nenecháš, ne? Jsem člověk měkkého srdce, takže s jedním výjimečným panákem souhlasím. Pavel si nalévá taky, a sotva máme dopito, nalévá sklenice znovu. Po okraj.

Hlavně aby po mně Maruška večer nechtěla sex, rozumuje. Dám si jich ještě pár a pak nebudu schopnej! Je to trochu víc informací, než bych potřeboval, ale budiž. Naštěstí mi přicházejí naproti F. s Horstem, a tak Pavel končí s intimnostmi a plynule přechází do dětského žvatlání… ovšem nebrání mu to v tom, aby mi v nestřeženém okamžiku dal ještě panáka číslo tři.

Vy, co mě znáte, tak víte, že vůči alkoholu nemám vysloveně odpor a čas od času se dokáži opít do roztomilosti, nicméně dát si během dvaceti minut pivo a tři velké vizoury, to už i já vnímám jako poněkud problémový jev. Dopíjím a rozhoduji se spasit útěkem.

Smutné je, že po pozitivní nákupní zkušenosti po mně Pavel chce ještě nějaké hadříky pro manželku a dceru. Nedokážu si představit, jak bude jeho vděk vypadat potom…

Příspěvek byl publikován v rubrice Přelomové texty a jeho autorem je lobo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 thoughts on “Pingl dává dýško hostovi

  1. To je snadné. Objednej mu "omylem" pro dceru nějaký latexový obleček a pro manželku třeba cyklodres a můžeš si být jistý, že se z Tebe, minimálně v této hospodě, bude muset stát abstinent :) )))

  2. Conan O’Brian’s tweet: "I’m a simple man. I start every day with a cup of joe, the morning paper, and a lavender Pan-Asiatic body scrub from my man-servant, Lobo."

    Jéminkote…

  3. asTMA: no co co, peníze jsou potřeba, a je-li třeba se kořit, kořím se:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>